Lady Gaga se předvedla jako nová Harley Quinn

Lady Gaga byla v sobotu spatřena v New Yorku při natáčení své role Harley Quinn v nadcházejícím pokračování filmu Joker...
Text: Jan Houška 26. března 2023

Foto: Getty Images

Lady Gaga byla zachycena při natáčení scény, která probíhala na schodech Nejvyššího soudu v New Yorku v centru Manhattanu. Uprostřed davu lidí s nápisy "Free Joker" ji obklopovaly jednotky policistů.

Šestatřicetiletá Gaga měla na sobě rudé  sako a pod ním top se známými černobílými diamanty, které jsou charakteristickým znakem kostýmu Harley Quinn. Součástí outfitu byla také černá kožená minisukně a černé punčochy zdobené kosočtverci.

Podle zvěstí, které se objevily na sociálních sítích, jsou fotografie zřejmě ze scény, v níž je Harley Quinn eskortována ke gothamskému vrchnímu soudu. Zajímavostí však je, že zatím nebylo oficiálně potvrzeno, že Gaga v pokračování Jokera ztvární Harley Quinn. No, teď to vypadá, že už ale není pochyb...

V minulých letech jsme mohli v roli Harley Quinn vidět především australskou herečku Margot Robbie, která ji ztvárnila ve filmech Suicide Squad a Harley Quinn: Birds of Prey. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné