Ariana Grande a Dalton Gomez oslavili dvouleté výročí romantickou fotkou

Ariana Grande a Dalton Gomez i po dvou letech od svatby stále čiší láskou...
Text: Jan Houška 16. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ariana Grande a Dalton Gomez očividně stále prožívají líbánky, a to i dva roky od svatby. Zpěvačka se totiž v pondělí pochlubila na Instagramu romantickou fotografií ku příležitosti dvouletého výročí.

Ariana zveřejnila rozmazanou černobílou fotku, na které se s manželem objímají a líbají. Zpěvačka navíc před nějakou dobou šokovala své fanoušky, když sdílela sérii fotografií ze soukromého obřadu, který se konal v jejím domě v kalifornském Montecitu.

O vztahu Ariany a Daltona se začalo mluvit v únoru 2020. Následně se v květnu stejného roku veřejně pochlubili svou láskou, a to v klipu "Stuck With You", který natočila Ariana společně s Justinem Bieberem. V prosinci pak zpěvačka oznámila zasnoubení. Ačkoli se jim daří držet svůj vztah mimo pozornost médií, Grande občas na svých sociálních sítích dá světu nahlédnout do jejich soukromí.

Podle zdrojů ze zpěvaččina okolí je Dalton pro Arianu velkou oporou. Ta to totiž před nedávnem musela vyzvat své fanoušky, aby byli "jemnější a uctivější", pokud jde o poznámky o jejím těle a tělech jiných lidí poté, co byl její vzhled v posledních měsících často rozebírán na sociálních sítích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné