Ashley Olsen je maminkou, těhotenství celou dobu skrývala

Hvězda devadesátkových seriálů Ashley Olsen přivedla na svět tajně své první dítě. Těhotenství zároveň celou dobu před veřejností skrývala...
Text: Jan Houška 15. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ashley Olsen porodila chlapečka - aniž by se veřejnost vůbec dozvěděla, že je těhotná, píše Page Six. Podle amerického bulváru se miminko, které má herečka s manželem Louisem Eisnerem, narodilo už před několika měsíci v New Yorku.

Hvězda devadesátkového seriálu Full House a vizuální umělec Eisner, se vzali při intimní obřadu 28. prosince minulého roku v Bel Air v Kalifornii. Obřadu se prý zúčastnilo přibližně 50 lidí. Ashley, která spolu se svým dvojčetem Mary-Kate řídí luxusní módní značku The Row, chodí s Eisnerem od roku 2017.

Ashley Olsen nejvíce proslavila role Michelle Tanner právě v seriálu televize ABC "Full House", kterou ztvárnila společně s Mary-Kate. Po skončení seriálu pokračovaly Ashley a Mary-Kate nějakou dobu v herecké kariéře a hrály v řadě filmů a televizních pořadů. Vytvořily si také vlastní značku, která zahrnovala módu, knihy a další zboží, a staly se nejbohatšími dětskými herečkami na přelomu milénia. 

Ashley a Mary-Kate se vyznačují snahou udržet si soukromý život, přestože vyrůstaly na očích veřejnosti. Není se tak čemu divit, že herečka celou dobu své těhotenství tajila. I tak se ale nepodařilo utajit všechno, a to hlavně to, že chlapeček údajně dostal jméno Otto. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné