Lindsay Lohan čeká své první dítě. Herečka to oznámila na Instagramu

Lindsay Lohan a její manžel Bader Shammas zakládají rodinu. Slavná herečka radostnou novinu oznámila na svém Instagramu.
Text: Jan Houška 14. března 2023

Foto: Getty Images

Známá rebelka Hollywoodu Lindsay Lohan dnes oznámila světu radostnou novinu. S manželem Baderem Shammasem, za kterého se vdala při soukromém obřadu v roce 2020, čeká své první dítě. Pár se seznámil v roce 2019 a po několika měsících randění se zasnoubil.

Lindsay těhotenství oznámila na svém Instagramu. Vedle fotografie bílého trička s nápisem "coming soon" napsala: "Jsme požehnaní a nadšení," a v příspěvku označila svého manžela. Herečka pro TMZ uvedla, že se velmi těší na příchod  nového člena rodiny a další kapitolu svého života.

Lindsay Lohan kariéru zahájila jako dětská modelka a herečka a proslavila se na přelomu 90. let a roku 2000 hlavními rolemi ve filmech jako Past na rodiče, Freaky Friday nebo Mean Girls. Vydala také dvě studiová alba a uvedla na trh vlastní módní značku. Herečka měla v minulosti velmi bouřlivý osobní život a čelila problémům se zákonem a návykovými látkami. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné