David a Victoria? Ne, tohle jsou teď Beckhamovi. Seznamte se, Brooklyn a Nicola

Zapomeňme na chvíli na Davida a Victorii. Svět showbusinessu totiž nově ovládají jiní Beckhamovi. Seznamte se, Brooklyn a Nicola Peltz.
Text: Jan Houška 29. března 2023

Foto: Getty Images

On, jak už tomu název napovídá, je synem slavného fotbalisty a módní návrhářky. Ona zase dcerou miliardáře a modelky. Brooklyn Beckham a Nicola Peltz Beckham jsou momentálně párem, který se skloňuje ve všech pádech. Pojďme se podívat úplně na začátek, na to, jak se "noví" Beckhamovi potkali. 

Brooklyn a Nicola svůj vztah oficiálně oznámili až v lednu 2020, randí spolu ale už od října 2019. Poprvé se o nich začaly šířit milostné zvěsti poté, co společně odešli z halloweenského večírku Leonarda DiCapria. Svět se o jejich vztahu vlastně dozvěděl tak, že Nicola sdílela jejich společnou fotku v koupelnovém zrcadle na Instagramu.

Pár se pak společně oficiálně poprvé objevil na veřejnosti na přehlídce Saint Laurent během pařížského fashion weeku.

29. října 2020 Nicola zveřejnila na Instagramu příspěvek u příležitosti ročního výročí. Na snímku je vidět, jak se k sobě oba tulí při koupání.

Necelého půl roku poté, co oba dva oznámili, že spolu chodí, se pár podělil o informaci, že se zasnoubil. "Před dvěma týdny jsem požádal svou spřízněnou duši o ruku a ona řekla ano. Jsem nejšťastnější muž na světě. Slibuji, že jednou budu ten nejlepší manžel a nejlepší táta. Miluji tě, miláčku," napsal tenkrát Brooklyn na Instagram.

Pár následně společně zazářil také na Met Gala v srpnu 2021, kdy Nicola na sobě měla růžové šaty inspirované Marilyn Monroe a operní rukavice od Valentina.

Brooklyn Beckham a Nicola Peltz Beckham

Beckham a Peltz se vzali 9. dubna 2022, dva roky poté, co na Instagramu oznámili své zasnoubení. Obřad proběhl v rodinném domě Peltzových v Palm Beach na Floridě. Několikadenní oslavy se zúčastnili přátelé rodiny ženicha i nevěsty, včetně slavné rodiny Brooklyna - a rodiny Nicoly - jejího otce podnikatele Nelsona Peltze, matky modelky Claudie Heffnerové. Dále se zúčastnili také třeba Serena a Venus Williams, Jordana Brewster, Gordon Ramsay a Eva Longoria.

Od svatby za pár dní uplyne rok a slavný pár vypadá, že je čím dál tím víc zamilovaný. Svědčí o tom i časté sdílení společných fotek na sociálních sítích. Brooklyn se dokonce před časem pro magazín PEOPLE rozpovídal o dětech. "Mohl bych mít děti už včera. Samozřejmě je to tělo mé ženy, ale vždycky jsem kolem sebe chtěl mít kupu dětí. To je něco, co bych si opravdu přál. A můj táta byl mladý, když mě měl. Bylo mu třiadvacet. A mně je teď třiadvacet," svěřil se Brooklyn.

No, třeba se za pár měsíců dočkáme nových Beckhamů, kdo ví...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné