Oh that was quick? Taylor Swift už zase nerandí s Mattym Healym

Jejich vztah trval zhruba tak dlouho, jako když mi kurýr během slevového tornáda veze z centra oblíbenou pizzu...
Text: Jan Houška 6. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Vztah Taylor Swift a Mattyho Healy se očividně nechal inspirovat zpěvaččiným hitem "Shake it off". (Ano, tento boomer vtípek jsem si připravoval celé ráno). Podle TMZ se totiž dvojice zhruba po měsíci vztahu rozešla. Podle zdroje z Taylor okolí je zpěvačka opět single, i když zatím není jasné, co přesně se stalo.

"Oba jsou extrémně zaneprázdnění a uvědomili si, že se k sobě nehodí," řekl zase zdroj pro ET. Taylor a Matty spolu byli poprvé spojováni, když byl frontman kapely 1975 spatřen na květnové zastávce zpěvaččina turné Eras Tour v Nashvilu. Tentýž víkend byla dvojice společně vyfotografována.

"Taylor a Matty se mají rádi," uvedl tenkrát krátce zdroj pro ET. "Taylor je do Mattyho zamilovaná a dobře se spolu baví. Matty si také myslí, že Taylor je úžasná a také neuvěřitelně talentovaná. V minulosti spolu krátce chodili."

Podle mnohých potvrzuje jejich rozchod také to, jak se Matty choval během uplynulého víkendu na koncertu v Dánsku. Frontman je námý tím, že během písně "Robbers" líbal náhodné lidi v davu. Během koncertu v lednu 2023, kterého se zúčastnila i sama Taylor, však prohlásil, že tento charakteristický move už dělat nebude. No, jenže v Dánsku se k tomu opět vrátil...

Jan Houška

@yanhoechka

Editor Cosmopolitan.cz miluje skandinávskou kinematografii, americkou literaturu, italskou gastronomii a cestování vlakem po českých luzích a hájích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné