Oblečení, které ve vás probudí vnitřní tenisovou hvězdu

Tak šup, šup na antuku. Pojďme si ukázat to nejlepší oblečení, ve kterém se spojíte se svou inner Serenou Williams a navíc budete vypadat sakra stylově.
Text: Jan Houška 4. července 2023

Foto: Umělá inteligence

Pojďme si přiznat, že tenis je momentálně v kurzu. V Anglii aktuálně probíhá Wimbledon, fast fashion brandy produkují jednu tenisovou sukni za druhou, a do kin míří film se Zendayou v hlavní roli, kde hraje (koho jiného, že?) tenisovou hvězdu. 

Takže, bang, bang, milé dámy. Ať chceme nebo ne, tak tenis, tradičně známý jako sport pro vyšší třídu, v sobě mezi křídovými lajnami a síťovaným kurtem plíživě skrývá módní přehlídku. Je čas si oblíknout neonové kšiltovky a bílé polokošile, chystáme se totiž na výlet do světa šatníku Wimbledonu. Tam, kde by i Anna Wintour mohla zvážit výměnu svého Chanelu za elegantní potítko!

Jen si to představte: nabíháte na kurt v neonové sukni inspirovanou Dua Lipou a sázíte jeden forehand za druhým rychleji než Federer. Pamatujte hlavně na to, že hra je hlavě o stylu a vyhrává ten, kdo se baví. Ať už tedy vyrazíte na zapadlé kurty na vesnici nebo si to pinknete na Wimbledonu, hlavní je se bavit a cítit se hot. (Hot se budete cítit každopádně, protože na kurtech to praží.)

Ok, fashion show na tenisovém kurtu už jsme si vyjasnili, promluvme si teda konečně o tom oblečení. V Cosmu nám nejde jen o náramky a kšiltovky (i když musíme trochu přiznat, že nám připomínají atmosféru 90. let, kterou nemůžeme ignorovat). Proč se ale spokojit s tradicí, když můžete kurt proměnit ve svůj osobní Met Gala? Kylie Jenner si vlastně taky na Met Gala vzala kšiltovku!

Dobře, dobře, tady jsou teda naše tipy na tenisky, sukně, kraťasy a možná i diamantové potítko... Kdo ví...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné