Ok, ale proč pořád myslíme na plavkovou kampaň SKIMS?

Kim Kardashian se svou nejnovější kampaní na plavky SKIMS postarala o rozruch ve světě módy. Královna televizní reality show předvádí své křivky v nové plavkové kolekci z umělé kůže a pogumovaného materiálu.
Text: Jan Houška Foto: Steven Klein 4. července 2023

Foto: Steven Klein

Kampaň zobrazuje Kim v přiléhavých černých bikinách, černých podpatcích do výše stehen a ve velkých černých slunečních brýlích před úžasným pozadím oceánu. O fotografie se navíc postaral renomovaný módní fotograf Steven Klein. Nejde však jen o Kim. V reklamě je také zobrazena řada modelek v ostře černých plavkách SKIMS, které sahají od topů bez ramínek až po vysoce vykrojené jednodílné plavky.

Kim má na fotografiích navíc po boku několik cirkusových umělců a modelek, které visí na visutých obručích a hrazdách. Letní kampaň má k tomu všemu nádech kampaně z 90. let.

Kolekce je k dispozici ve velikostech XXS – 4X a pohybuje se v cenovém rozmezí od 46 do 108 dolarů. Kolekce celkově zahrnuje pogumovanou sukni, spodní díly bikin s topy a celotělové plavky. Plavky připomínají estetiku Matrixu, když se vedle koketních minisukní přidávají šaty se zapínáním na zip a topy s vysokým výstřihem.

Jedná se už o několikátou kolekci, kterou v tomto roce značka SKIMS představila. V květnu například představila Bridal Collection, která zahrnuje elegantní župany pro celou svatební společnost, svůdné soupravy podprsenek a kalhotek, a dokonce i podvazky. Kolekce je navržena tak, aby pokryla předsvatební i posvatební oblečení v romantickém stylu.

Na Valentýna zase vyšla speciální kolekce, která obsahovala například krajkované body nebo podprsenky s kosticemi. Kolekce byla navržena tak, aby byla praktická a sexy a aby se dala nosit samostatně nebo v kombinaci s jinými kousky.

Steven Klein

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné