V jakých plavkách zazářit v létě na pláži? Máme pár tipů

Čas naplnit nákupní košík.
Text: Jan Houška 21. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Počasí venku už pomalu ale jistě začíná být koupací, a tak je ten správný moment začít přemýšlet o tom, jaké plavky si pořídit na letošní sezónu. Je úplně jedno, jestli se chystáte zazářit na pláži u moře nebo na Mácháči. Vybrat si plavky totiž může být stejně složité jako naučit se skákat do vody tak, aby nám nenatekla voda do nosu. (Představujete si to? Hrozný pocit, že?) Ale nebojte se, jsme tady, abychom vás tímto plavkovým trendy dobrodružstvím provedli. 

Na jedno rameno

Pokud existuje typ plavek, který bude toto léto v kurzu, tak jsou to určitě plavky na jedno rameno. V obchodech můžete sehnat nespočet různých střihů a barevných provedení. Vážně, výběr plavek s jedním ramenem, je enormní, takže šup s nimi sbírky.

Třpytivé kousky

Chcete na pláži zazářit? Se třpytivými plavkami to půjde úplně samo. Ano, shiny and hot, přesně tak se budete cítit, pokud letos do vašeho šatníku zařadíte plavky s flitry, třeba ty, které nosí Dua Lipa!


Vrstvení

Přemýšlíte o tom, jakou barvu plavek si vzít? Co takhle rovnou dvě? Letošní sezóna je ve znamení hraní si s myšlenkou vrstvení bikin.

Háčkované kousky

Háčkované kousky byly zdaleka největším trendem minulého roku a v tomto roce se vrací. S čímž opět souhlasí i Dua Lipa, která je btw plavkovou královnou...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné