Katy Perry zareagovala na zmatené video z korunovace

Nebojte se nic! Katy prý svoje místo k sezení nakonec našla...
Text: Jan Houška 9. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Pokud jste v sobotu byli (stejně tak jako my) přilepeni k televizi a sledovali živý přenos z korunovace krále Karla, možná jste si mezi hosty všimli pobíhající Katy Perry. Zpěvačku totiž nebylo úplně jednoduché přehlídnout, jelikož si na sebe vzala krásné fialové šaty od Vivienne Westwood.

Katy kromě korunovace, vystoupila také na korunovačním koncertu. Ještě před tím se ale o zábavu postarala už uvnitř Westminsterského opatství, kde vzniklo video, které se okamžitě stalo virálním. Pozorní diváci mohli totiž vidět, jak zpěvačka bloudí a snaží se ztraceně najít své místo k sezení. 

Záběry bloudící zpěvačky tak od soboty létají po celém internetu. Ono video se dokonce dostalo až k samotné Katy, která na něj i zareagovala. "Nebojte se lidi, svoje místo jsem našla," napsala Katy na Twitteru.

I tak to ale vypadá, že si Katy korunovaci a všechno s ní spojené opravdu užila. Pár hodin před koncertem totiž vyjádřila svou radost na Instagramu. "Jsem nadšená, že budu moci vystoupit na korunovačním koncertu a pomoci vrhnout další světlo na Fond na ochranu dětí britské asijské nadace British Asian Trust, jehož činnost zahrnuje iniciativy na místě a fundraising s cílem najít řešení pro obchodování s dětmi," napsala zpěvačka.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné