Noah Cyrus se zasnoubila!

Noah Cyrus se zasnoubila se svým přítelem Pinkusem! Třiadvacetiletá hvězda se o vzrušující novinku podělila na Instagramu a řekněme, že je to celé kinda cute...
Text: Jan Houška 27. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Noah se v dojemné příspěvku na Instagramu rozplývá nad tím, že řekla své "ano" a chystá se strávit zbytek živote s Pinkusem. Poslední měsíc si dvojice užívá svůj vlastní malý svět pouze ve dvou. Noah v postu několikrát zahrnula svého snoubence láskou a označila ho za "nejtalentovanějšího, nejvěrnějšího a nejlaskavějšího člověka", kterého kdy potkala.

Pinkus, který je módním návrhářem, už naznačil jejich zasnoubení, když sdílel fotografii Noah, jak se prochází po molu pro značku Marine Serre, s popiskem "nejpyšnější snoubenec". Pár svůj románek poprvé zveřejnil v dubnu.

Noah se tak nyní těší na zářnou budoucnost s Pinkusem. Jak sama podotýká: "Teď už znám ten pocit, že věčnost není dost dlouhá. Jsem tak nadšená, že s tebou můžu strávit tento život, náš dosavadní život je život, který jsem si nikdy nemyslela, že si zasloužím nebo že ho budu žít. Nikdy jsem si nemyslela, že se budu na život těšit tak, jako se těším na život s tebou... Řekla bych ti 'ano' každý den až do konce života."

Noah, která je (jak už jméno napovídá) mladší sestrou Miley Cyrus, byla v minulosti spojována s různými partnery, včetně rappera Lil Xana, Smokepurppa a dokonce i zpěvačkou Demi Lovato. Přiznala však, že jeden z jejích předchozích vztahů ji dohnal do "temné, bezedné jámy" a k boji se závislostí na Xanaxu. Naštěstí se v roce 2020 začala zotavovat a od té doby žije život opět naplno.

No, neříkali jsme, že je to cute? 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné