Brad Pitt prý končí... My začínáme!

Co má společného oscarový herec a časopis Cosmopolitan?
Kristýna Schafferová 19. října 2022

Getty Images

Vydejte se s námi na cestu časem a přeskočte až do roku 1994... Tehdy se totiž odehrály dvě věci, které, alespoň podle nás, stojí za povšimnutí. Za prvé – do českých trafik přišel Cosmopolitan, časopis, který oproti ostatním nenabízel jen tipy na pletací vzory a rady, jak na xy způsobů upéct kuře. Ženy si díky němu mohly konečně přečíst i další zajímavé informace, třeba to, jak si naplno užívat sex! A za druhé – Brad Pitt dostal po menších rolích svou příležitost v Legendě o vášni a Interview s upírem.  

Jak by řekl klasik, doba se mění. A přináší s sebou velké výzvy. Otevřeně se k nim postavila i hollywoodská stálice Brad Pitt, který před nedávnem překvapil, když oznámil konec své herecké kariéry:  „Myslím, že jsem své herectví už vyčerpal. Cítím, že má kariéra stojí na poslední noze“. 58 letá hvězda trháků Sedm, Klub rváčů, Pan a paní Smithovi či Tenkrát v Hollywoodu s informací vyšla ven v rámci propagace nového filmu Bullet train a zdá se, že to bude jedna z posledních šancí, kdy Brada spatřit na stříbrném plátně.

Umíte si ale tohohle šarmantního chlapa představit, jak okopává záhony a popíjí mátový čaj, zatímco si celé dopoledne čte noviny? Sám Brad přiznává, že na důchod ještě tak úplně nemyslí. Má v plánu věnovat se svým dalším činnostem, zejména produkční společnosti Plan B Entertainment, kterou založil se svou bývalou ženou Jennifer Aniston a filmovým producentem Bradem Greyem. Kromě toho začal tvořit umění, v září dokonce uspořádal výstavu svých soch ve finském Tampere. Spoustu času mu také sebere nová kosmetická značka Le Domaine. Založil ji s obchodním partnerem a vinařem Markem Perrinem, se kterým spoluvlastní vinici na jihu Francie. Její úspěch je postaven na extraktu z vinné révy, jenž je jednou z nejlepších anti-aging beauty ingrediencí…  

Zatímco Brad bude míchat pleťové elixíry, produkovat hitovky na Netflixu a vystavovat své sochařské umění po celém světě, s novinkou přicházíme i my. K tištěnému časopisu jsme se rozhodli přidat ještě online prostor, kde se s vámi budeme rádi setkávat a předávat vám tipy a triky, které čerpáme ze zkušeností odborníků a inspirativních osobností. Cosmpolitan.cz je nyní místem, kde můžete s čistým svědomím prokrastinovat. A my jen doufáme, že si to skvěle užijete!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné