Hailey Bieber otevřeně o zdravotních potížích. Modelka má cystu na vaječníku.

Domnělé těhotenství Hailey vyvrátila.
Text: Kristýna Schafferová 1. prosince 2022

Foto: Profimedia

Modelka, influencerka a zakladatelka kosmetické značky Rhode Hailey Bieber má těžký rok. Před nedávnem prodělala mrtvičku, kdy se jí krevní sraženina dostala do mozku, a byla proto hospitalizována v nemocnici. Nyní prochází dalším náročným obdobím. Na vaječníku se jí vytvořila cysta, kterou však veřejnost mylně zaměnila za těhotenství. O tom, jak situaci prožívá a že dítě momentálně není na pořadu dne, se Hailey světu svěřila ve stories na Instagramu.

„Není to dítě. Mám cystu na vaječníku o velikosti jablka. Nemám endometriózu ani PCOS, ale cystu a není to žádná sranda. Bolí to, je to nepříjemné, jsem z toho nafouklá, mám křeče a cítím se rozhozená,“ napsala Hailey k fotce s odhaleným vypouklým bříškem, kterou včera sdílela ve svých stories a dodala: „Každopádně... Jsem si jistá, že mnoho z vás to zná a chápe. To dáme!“

Přestože jsou Hailey a její muž Justin Bieber mladí, oba poslední dobou trápí zdravotní problémy. Justinovi nedávno ochrnula půlka obličeje v důsledku vzácného Ramsay-Huntova syndromu, kvůli čemuž zrušil plánované koncerty. Před dvěma lety se také svěřil, že trpí lymskou boreliózou, což byla příčina jeho letitých vleklých potíží a mononukleózou.

Tak snad si pár už všechny své zdravotní komplikace vybral a následující rok se u nich karta obrátí!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné