Nekonečné léto v podání polonahé Miley Cyrus

You’re lonely now & I hate it.
Text: Jan Houška 15. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Miley Cyrus pokračuje v propagaci svého posledního alba Endless Summer Vacation a v posledních dnech zásobuje svůj Instagram jednou sexy fotkou za druhou. Naposled přidala fotku v sobotu. Na fotce leží pouze v džínách v posteli a na obdiv dává, jak svoje nové vlasy, tak i nespočet tetování (And we love it). 

"Teď jsi osamělý a já to nenávidím," napsala ke zméněné fotce. Citát je veršem z refrénu jejího singlu "Jaded", který navazuje na hit "Flowers". Fanoušci věří, že skladba "Flowers" je o Miley bývalém, herci Liamovi Hemsworthovi a "Jaded" je další skladbou, která doplňuje příběh o jejich vztahu.

Podle magazínu People popová hvězda využívá svou hudbu k tomu, aby převyprávěla časovou osu svého vztahu s Hemsworthem ze svého pohledu, jelikož jejich vztah a zejména rozchod byl v médiích velmi propírán. "Je nejzdravější a nejšťastnější za dlouhou dobu. Všichni jí vyčítali rozvod a nazývali ji dítětem, ale to nebylo fér. Jejich vztah a manželství byly toxické a ona měla zlomené srdce," vysvětlil zdroj magazínu.

Miley a Liam se seznámili už v roce 2009 a několik let spolu udržovali nezávazný vztah, nakonec se v roce 2018 vzali. Jejich manželství ale netrvalo příliš dlouho, protože se rozvedli už v roce 2020. Hemsworth nyní chodí s australskou modelkou Gabriellou Brooksovou. Miley je od roku 2021 romanticky spojována s bubeníkem Maxxem Morandem.

Miley v posledních několika dnech, kromě polonahé fotky v džínách, sdílela fotky také ve vysoce střižených jednodílných šatech v metalické zlaté barvě, které lákají na klip ke skladbe "Jaded". Na to se dá říct jenom jediné, a to, že Mily je zkrátka královna.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné