Je to tady, přátelé. Leonardo prý opravdu chodí s Gigi

Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid spolu na večírcích v Hamptons strávili už druhý den po sobě a vyvolávají tak různé zvěsti. Jsou jen přátelé, nebo se pod Leonardovo ikonickou baseballkou skrývá něco víc?
Text: Jan Houška 4. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Je čas takzvaně spillnout tea, jelikož se opět objevily informace o potenciálním novém hollywoodském páru. (Ano, mluví se o něm už dlouho, ale to je teď nepodstatné). Oblíbený lamač dívčích srdcí Leonardo DiCaprio a supermodelka Gigi Hadid byli spolu titž spatřeni na společném večírku v Hamptons ne jednou, ale hned dvakrát!

Po sobotním večírku, na kterém se k sobě údajně dvojice "měla", byli Leo a Gigi znovu viděnu na včerejším večírku Marca Packera. Společně byli součástí hvězdné partičky, v níž nechyběli Richie Akiva z The Ned, podnikatel Bert Hedaya, Danny ABeckaser a Gigiina blízká přítelkyně Leah McCarthy.

Následně dvojice vyrazila také na párty do Kissaki, kde byli přítomni také Quavo, Lil Baby, James Harden, Odell Beckham Jr, David Rosenberg, Winnie Harlow a Jonathan Cheban. Večírek údajně trval až do tří hodin ráno a hosté se vydali do sídla Roberta B. Cohena II. v Sag Harboru, kde oslava pokračovala.

Poté, co byli Leonardo a Gigi spatřeni na společném večírku v Hamptons, kde strávili už druhou noc po sobě, přišel portál Page Six s informací o tom, že jeden z jeho zdrojů potvrdil, že spolu dvojice opravdu už chodí. A nutno podotknout, že víkend v Hamptons není jejich prvních rodeem. Poprvé se o nich začalo mluvit během newyorského týdne módy v září 2022. Od té doby byli spatřeni na večeři v Miláně, na večeři s velkou skupinou v New Yorku a společně byli také v Londýně.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné