Randí spolu tedy? Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid opět vyrazili společně na večírek

Supermodelka Gigi Hadid a hollywoodský herec Leonardo DiCaprio byli spatřeni společně na předoscarovém večírku, což opět vyvolalo zvěsti o možném románku mezi oběma celebritami.
Text: Jan Houška 14. března 2023

Foto: Getty Images

Podle zdrojů magazínu People strávila dvojice "téměř celou noc společně" v nočním klubu v New Yorku. Oba údajně patřili ke skupině přátel, kteří slavili narozeniny společného známého. Svědci však tvrdí, že Hadid a DiCaprio byli po celý večer nerozluční a byli viděni, jak spolu celé hodiny "tančí a povídají si".


Není to poprvé, co jsou tito dva romanticky spojováni. V minulém roce byli spatřeni, jak společně opouštějí noční klub v Los Angeles, ale zdroje tehdy tvrdily, že jsou jen přátelé.

Hadid (27) se v roce 2021 rozešla se zpěvákem Zaynem Malikem, s nímž má dceru. DiCaprio (47) je proslulý tím, že v minulosti randil s mladšími ženami, včetně modelek, jako jsou Camila Morrone a Nina Agdal. Leonardo je kvůli tomu často terčem posměchu, jelikož žádné z jeho přítelkyň nebylo více než 25 let (Gigi by byla historicky první). 

Zda toto nejnovější setkání povede k něčemu víc než jen k přátelskému večeru, se teprve uvidí. Fanoušci (my taky) Hadid i DiCapria jsou však nepochybně zvědaví, zda se z nich stane nový hollywoodský pár.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné