Hvězda seriálu "Succesion" Sarah Snook se stala poprvé maminkou

Herečka se o radostnou novinu podělila na Instagramu...
Text: Jan Houška 30. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Sarah Snook, herečka ze seriálu od HBO "Succession", před pár dny porodila své první dítě. Sarah oznámila příchod svého novorozence na Instagramu, den po velmi očekávaném finále seriálu. Herečka sdílela vedle fotografie svého dítěte také srdceryvný vzkaz, v němž vyjádřila, jak hluboký vliv měl seriál na její život.

Ve svém příspěvku na Instagramu se Sarah zamyslela nad svou cestou se seriálem a vyjádřila vděčnost za zkušenosti a příležitosti, které jí přinesla. Herečka takové ocenila své herecké kolegy a vyjádřila smutek nad tím, že seriál už končí. "Přátelství, scénáře, lokace, jednohubky, brzká rána, změny na poslední chvíli, všechny vzestupy a pády: To všechno mi bude chybět," stojí v příspěvku.

Snook poprvé odhalila své těhotenství na červeném koberci při premiéře čtvrté a poslední série seriálu Succession. Herečka, která byla tehdy ve 32. týdnu těhotenství, potvrdila, že seriál dokončila v době, kdy už čekala dítě.

Otcem dítěte je australský komik Dave Lawson. Sarah i Dave byli nejdříve kamarádi, během pandemie se z nich však stali partneři a v únoru minulého roku se nakonec i vzali. "Na začátku pandemie v loňském roce jsem se nechala zavřít do karantény v Melbourne s jedním z mých nejlepších kamarádů a zamilovali jsme se do sebe," svěřila se tenkrát Sarah.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné