Sorry, Alonso. Taylor Swift prý randí s Mattym Healym z 1975

V kuloárech se šíří informace, že Taylor už pár měsíců tajně randí s Mattym Healym... Co na to Fernando Alonso?
Text: Jan Houška 4. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Taylor Swift si po rozchodu s Joem Alwynem údajně už doopravdy našla novou lásku. Zpěvačka nyní údajně randí s frontmanem skupiny The 1975 Mattym Healym. Zdroje deníku The Sun tvrdí, že dvojice je do sebe bláznivě zamilovaná, a to i přes to, že spolu chodí teprve necelé dva měsíce.

Ačkoliv to, že se informace o tom, že se Taylor a Joe Alwyn po šesti letech rozešli, objevila teprve minulý měsíc, pár se prý údajně rozešel už na začátku roku. Takže když začala Taylor randit s Mattym, tak už byla opravdu single. Nový pár je navíc údajně připraven zveřejnit svůj románek tento víkend na nadcházejícím koncertě Swift Era's Tour v Nashvillu."Matty i Taylor byli v posledních týdnech na turné, takže si hodně psali smsky a volali přes face-time, ale už se nemůžou dočkat, až se zase uvidí," uvedl zdroj z jejich okolí.

Informace o novém vztahu jsou vcelku překvapení, jelikož se ještě před pár dny spekulovalo o tom, že Taylor randí se závodníkem F1 Fernandem Alonsem. Stejně jako mnoho jiných internetových fám se o tomto podivném spojení začalo spekulovat minulý týden na populárním účtu DeuxMoi na Instagramu. Olej do ohně spekulací navíc několikrát přilil i sám Alonson, který sdílel na TikToku videa s Taylor písničkama.

Ať Taylor randí s kýmkoliv, my jsme rádi, že je šťastná. Teď nás omluvte, jdeme si do sluchátek pustit Lavender Haze...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné