Pete Davidson má údajně novou lásku. Krásku Emily Ratajkowski

Kdepak Brad Pitt... Emily Ratajkowski prý propadla kouzlu amerického komika a ex partnera Kim Kardashian
Text: Kristýna Schafferová 16. listopadu 2022

Foto: Getty Images

Nebyl by to Pete, kdyby nevylolal pozdvižení... A nebyla by to Emily, kdyby nerozvířila vody, s kýmže to po rozchodu s producentem Sebastianem Bear McClardem právě randí. Spojte tyhle dvě známé tváře dohromady a máte celosvětovou otázku: Tvoří vážně nový pár? Internetem a šeptandou se šíří zdrženlivé ano! Oficiálně to totiž ještě není potvrzené, zdroje z blízkosti komika a modelky ale tvrdí, že se ti dva poslední dobou vídají. 

Zatímco Pete Davidson má za sebou velkou lásku s Kim Kardashian, se kterou randil necelých 9 měsíců (za tu dobu se ale stihl stát součástí její rodiny, a to včetně seznámení s dětmi), Emily byla po rozvodu s manželem Sebastianem Bear McClardem, s nímž má dvacetiměsíčního syna Sylvestera, spojována s DJ Orazio Rispoem a s ještě slavnějším jménem (ne-li s tím nejslavnějším) - Bradem Pittem. Jak se zdá, její srdce si hvězda filmů Tenkrát v Hollywoodu, Sedm a Klub rváčů nezískala a její cesta se spojila právě s americkým komikem. 

O tom, že se tihle dva vídají, informoval magazín People zdroj blízký Davidsonovi a šíří se také zprávy, že byli společně viděni ruku v ruce v Brooklynu. Ani jeden z nich však zprávu zatím oficiálně nepotvrdil. A tak se zdá, že nám tuto novinku zpečetí až Peteova potřeba reflektovat všechny své niterní pocity na kůži. Tak schválně, jakého jeho nového tetování se Emily stane inspirací?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné