Kariéra díky rodině? Gigi Hadid přiznala, že je "nepo baby"

Jedna z nejslavnějších modelek současnosti Gigi Hadid přiznala, že je "nepo baby" a za svůj úspěch vděčí rodinnému zázemí. Zároveň prohlásila, že se nepovažuje za "nejkrásnější osobu na světě", jak o ní bývá často prohlašováno.
Text: Jan Houška 8. března 2023

Foto: Getty Images

Supermodelka je spolu se svou sestrou Bellou Hadid považována za jednu z nejúspěšnějších hvězd přehlídkových mol na světě, ale i ona sama přiznává, že k výstupu na vrchol ji pouze její krása nestačila. Pro londýnské Timesy Hadid přiznala, že je "dítětem nepotismu".

"Vždycky jsem si uvědomovala, že pocházím z luxusu," dodala Gigi. Matkou 27leté supermodelky je nizozemská modelka Yolanda Hadid, která byla hvězdou seriálu "The Real Housewives of Beverly Hills". Jejím otcem je zase developer a magnát palestinského původu Mohamed Hadid.

"Moji rodiče mi říkali: 'To, že máš úspěšné rodiče, neznamená, že bys neměla do práce chodit tak milá a pracovitá, jak jen to jde,'" dodala Gigi.

Svou první pracovní nabídku Gigi získala v pouhých dvou letech. Později pak pracovala pro Victoria's Secret a v roce 2014 ( v pouhých 17 letech) debutovala na přehlídkovém mole na newyorském fashion weeku. I přes to všechno ale tvrdí, že se nepovažuje za "nejkrásnější osobu ve vesmíru" a že v budoucnu bude i tak potřebovat "nějaké kosmetické úpravy". 

Termín "nepo baby" označuje děti celebrit, které se díky svým slavným rodičům prosadily v zábavním průmyslu. Mezi nejslavnější příklady patří třeba Miley Cyrus, Sofia Coppola, Lily-Rose Depp, Timotheé Chalamet a nebo třeba Jaden Smith.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné