Nejtěžší chvíle v životě. Na Disney+ míří emotivní dokument o Edu Sheeranovi

Nejtěžší chvíle v životě a cesta na vrchol hudebních žebříčků. Disney+ zveřejnilo ukázku z nadcházejícího dokumentu "The Sum Of It All", která mapuje prozatímní kariéru současného krále pop music. ento týden zveřejnila ukázku z filmu "The Sum Of It All", která ukazuje, jak se zpěvačka "Bad Habits" hroutí kvůli osobním záležitostem.
Text: Jan Houška 21. března 2023

Getty Images

Čtyřdílná série, která výjde na Disney+ 3. května, sleduje i těžké chvíle ve zpěvákově životě. Sheeran v dokumentu zároveň otevře dveře do svého hudebního života, kde se bude zabývat univerzálními tématy, která jsou inspirací pro jeho tvorbu. 

Dokument, který vyjde dva dny před vydáním Sheeranova nového alba, se bude věnovat jeho současným problémům, ale i jeho vzestupu ke slávě a vzniku některých z jeho největších hitů.

Nový trailer se dotýká některých těžkostí, kterým zpěvák v poslední době čelil, včetně ztráty producenta a nejlepšího kamaráda Jamala Edwardse, který může za to, kam až to zpěvák dotáhl, a také toho, že jeho manželce Cherry Seaborn byl v těhotenství diagnostikován nádor.

"Svůj osobní a soukromý život jsem si vždy velmi střežil, jediný dokument, který jsem kdy natočil, se týkal mého psaní písní. Společnost Disney mě oslovila, abych natočil čtyřdílný dokument, a přišlo mi, že je ten správný čas otevřít dveře a pustit lidi dovnitř. Doufám, že se lidem bude líbit," prohlásil Ed. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné