Jaké to je být v "Too Hot To Handle"?

Nicole O'Brien se podělila o své zážitky z výjezdního zasedání na ostrově ro-o-o-o-ozkoše-e-e-e.
Text: Dusty Baxter-Wright a Jan Houška 31. července 2023

Foto: Instagram.com/nicole.ob

Co se stane, když umístíte deset sexy nezadaných lidí do luxusní vily v tropickém ráji a řeknete jim, že se nesmí líbat ani dotýkat, aby měli šanci vyhrát 200 tisíc dolarů? Odpověď už všichni známe, a tou je Too Hot To Handle. Seznamovací shows zažívají momentálně největší boom, ale jaké to vlastně je pro ty, kteří se jich účastní? Nicole O'Brien, která byla součástí vůbec první řady v roce 2020, prozradila vše britskému Cosmopolitanu.

"Když jsem se do pořadu přihlásila, myslela jsem si, že to bude něco jako Love Island. Opravdu jsem si nebyla vědoma pravidel. Věděla jsem jen, že se na měsíc stěhuji do Mexika, kde budu natáčet seznamovací pořad pro Netflix - myslela jsem si, že se vrátím s přítelem! O 24 hodin dopředu jsem se pak dozvěděla, že se musím zdržet všeho sexuálního a pokusit se navázat citový vztah," popsala Nicole první pocity ze show. 

"Chtěla jsem se seznámit se sexy kluky, ale pak se změnila pravidla. Byl to naprosto bizarní začátek. Všichni jsme se ptali: 'Co tady děláme?!'. Byli jsme v šoku. Ale rychle jsme si to rozmyslely a rozhodly se, že to musíme přijmout - jsme v neuvěřitelném letovisku, tak bychom se mohly pokusit z toho něco vytěžit," pokračovala.

"Když vám někdo řekne, že něco nemůžete, okamžitě to chcete víc."

Nicole, která pochází z irského Corku, ale žije v Londýně, byla jednou ze čtyř soutěžících z této části světa, spolu s Kelzem a Davidem z Londýna a Chloe z Essexu. "Původně jsem se dívala na Davida a říkala si: 'Dobře, vypadá dobře. Žije v Londýně, možná by to mohlo fungovat." Ale jakmile Lana oznámila pravidla, musela jsem se snažit zachovat si jiné myšlení," vysvětlila Nicole.

"Samozřejmě to bylo těžké. Vaše sexuální přirozenost je tam zvýšená - kluci nemají trička a my jsme v bikinách - a oni si nás vybrali, protože jsme láskyplní a sexuální lidé. Navíc když vám někdo řekne, že něco nemůžete, okamžitě to chcete víc. V jednu chvíli jsem si myslela, že je přitažlivý i leguán! Ale všude byly kamery," řekla Nicole s tím, že po celou dobu natáčení byli soutěžící produkcí opravdu bedlivě sledováni.

Stejně jako na ostrově Love Island neměli soutěžící Too Hot To Handle během pobytu v "ústraní" žádný kontakt s okolním světem a veškerá jídla jim byla vařena. Jednou věcí, která se však lišila, byly workshopy. "Každých pár dní jsme byly pozvány na workshop, který se odvíjel od toho, jak jsme se vyvíjely - ze začátku byly více sexuální, jako lekce bondage, a pak byly více emocionální. Nejraději jsem měla joni výzvu - po ní jsem se cítila tak silná, i když jsem se zpočátku smála představě, že si sundám kalhotky a budu se na "ni" koukat zrcátkem," dodala se smíchem Nicole.

Nicole trvá na tom, že vše, co v seriálu vidíte, je skutečné - nic není nahrané. "Natáčelo se to celý měsíc a záběry se zeštíhlily do osmi epizod - samozřejmě neuvidíte všechno," vyvětlila. Když pomineme workshopy a rande, soutěžící se většinu času ve vile snažili držet dál od pokušení. "Neměli jsme žádné rozptýlení - celý den si povídáte a flirtujete. Abych vyplnila čas, líčila jsem se třikrát denně! Ale jinak se válíte v bikinách a v podstatě si žijete svůj nejlepší život. Rozhodně jsem zapomněla, že mě sledují kamery - člověk si zvykne na mikrofon nebo na to, že ho natáčí, protože je tam tak dlouho," popsala Nicole.

Ačkoliv si Nicole v Too Hot To Handle přítele nenašla, tak říká, že na ní měl pořad pozitivní vliv. "Dřív jsem měla velké problémly s důvěrou, a jakmile to začalo být trochu vážné, tak jsem to ukončila. Teď dávám přednost osobnosti před vzhledem a k lidem, se kterými chodím, jsem otevřenejší a upřímnější. Lana opravdu zafungovala!"

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné