Ok, blíží se další sezóna Too Hot To Handle. Tady je trailer a další podrobnosti

Pořád nemáte dost "Too Hot to Handle“? Dobrá zpráva! Reality show se vrací s pátou sérií, and it’s hotter that ever. Tady je vše, co zatím víme.
Text: Jan Houška 8. července 2023

Foto: Netflix

Začnete se kroutit, když slyšíte jména jako Flavia, Jawahir, Seb nebo Creed? Těšíte se na novou sezónu hot reality show se směšně atraktivním obsazením? No, je čas si vyčistit kalendář na následující dny, protože 5. série Too Hot To Handle je na cestě!

Poslední série nás přikovala k obrazovkám už v prosinci, a tak jakmile se objevily závěrečné titulky, zůstala nám jedna palčivá otázka: Kdy přijde pátá řada reality show? Odpověď je jednoduchá – 14. července!

Uff, je tu horko

Ano, we are excited too! První trailer na 5. řadu vyšel před dvěma dny, tedy týden předtím, než se sezóna objeví na Netflixu. V nadcházející sezóně si tentokrát soutěžící myslí, že jsou na párty plavbě Karibikem, ale překvapivě naše oblíbená umělá inteligence Lana má jiné plány. (Oh, jak já tu malou růžovou potvůrku miluju!)

Jak už bývá zvykem, tak obsazení soutežících je jako vždy složeno z lidí z Velké Británie, USA a Švýcarska. A samozřejmě plné modelek, influencerů a studentů. 

Ačkoliv nepatříme úplně k věštcům. (Ale naše #Astro rubrika je skvělá). Můžeme odhadnout, že 5. sezóna bude podobná jako ty předchozí. Skupina mladých lidí si bude myslet, že se účastní nové televizní reality show, aby nakonec zjistila, že je v "Too Hot To Handle". Následně bude mít tahle parta "horny lidiček" zakázáno provozovat sexuální aktivity, jinak jim hrozí, že přijdou o peníze z fondu hlavní ceny. Hlavní je přeci emocionální spojení, že?

Připravte se tedy na další sérii v tropickém ráji plnou pokušení, dramat a samozřejmě osobního růstu. Nová sezóna "Too Hot To Handle" se blíží velmi rychle a je sakra rozpálená!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné