Britney Spears a Sam Asghari míří k rozvodu

Pár šel údajně od sebe poté, co mezi nimi propukla hádka o nevěře.
Text: Mehera Bonner a Jan Houška 17. srpna 2023

Britney Spears a Sam Asghari se podle TMZ údajně rozvádějí. Portál uvádí, že se pár "rozešel po jaderné hádce", která zahrnuje obvinění z nevěry. Zdroje tvrdí, že Sam "konfrontoval Britney" kvůli "zvěstem", že ho "podvedla" - a ačkoli zmíněné zvěsti nejsou ověřené, konfrontace vedla k hádce. Sam se údajně odstěhoval z jejich společného domu a žije sám, a podle zasvěceného zdroje "je jen otázkou času, kdy podá žádost o rozvod".

TMZ také uvádí, že v manželství Sama a Britney jsou už několik měsíců "velké problémy" a že se často hádají. Britney a Sam jsou spolu od roku 2016, kdy se objevil v jejím videoklipu k písni "Slumber Party". O jejich setkání na place řekl: "Přitahovala mě ta pokora. Byla velmi pokorná a měla krásnou duši." V roce 2021 se pak zasnoubili, přičemž následující rok proběhla i svatba.

Po zásnubách Sam vyjádřil obavy ohledně předmanželské smlouvy. "Dnes mi explodoval telefon! Děkuji za ohromnou lásku a gratulace! Oba milujeme každého z vás! Děkujeme za vaše obavy ohledně předmanželské smlouvy! Samozřejmě si pořizujeme železnou předmanželskou smlouvu, abychom ochránili můj džíp a sbírku bot pro případ, že by mě jednoho dne odkopla," napsal tenkrát na Instagram.

Britney ani Sam se k údajnému rozchodu zatím nevyjádřili.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné