You're father, Harry! Daniel Radcliffe se stal poprvé otcem

Snad se nejmenuje Albus Severus...
Text: Jan Houška 25. dubna 2023

Daniel Radcliffe a jeho dlouholetá přítelkyně Erin Darke přivítali na svět své první dítě. Pár byl v pondělí spatřen na procházce v New Yorku, jak tlačí kočárek. Pár se podařilo vyfotit portálu Daily Mail. Samotní rodiče se zatím ke šťastné novince ale nevyjádřili.

Zvěsti o tom, že pár čeká dítě, se začaly šířit v březnu, když se Daniel a Erin objevili na večírku v New Yorku. Dlouholetá Radcliffova přítelkyně totiž pod šaty skrývala těhotenské bříško. To, že jsou v očekávání, pak následně potvrdil i samotný herec.

"Daniel je z toho, že bude tátou, velmi nadšený. Jeho vztah s Erin je opravdu výjimečný a všichni si myslí, že budou úžasnými rodiči," řekl zdroj z jejich okolí v březnu.

Radcliffe a Darke spolu začali chodit v roce 2012 poté, co se setkali při natáčení filmu Kill Your Darlings, v němž oba hráli. Pár je spolu už několik let a často jsou spolu vídáni na veřejných akcích.

Navzdory své vysoce postavené kariéře se Radcliffovi a Darke daří udržovat svůj vztah v relativním soukromí. V rozhovorech o svém vztahu často nemluví a veřejnosti zatím nesdělili mnoho podrobností ze svého osobního života.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné