Chris Evans a Alba Baptista jsou oficiálně svoji!

Kapitán Amerika a Alba Baptista se o uplynulém víkendu vzali při intimním obřadu v jejich bostonské rezidenci.
Text: Jan Houška 11. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Svatba byla ztělesněním exkluzivity. Představte si, že na svatbě byly podepsány dohody o mlčenlivosti, žádné telefony a na seznamu hostů se objevili naši oblíbení marvelovští hrdinové jako Robert Downey Jr., Chris Hemsworth a Jeremy Renner. Ano, mluvíme tady o setkání Avengers. 

Vztah mezi Chrisem a Albou není nic jiného než pohádka. Zvěsti o jejich románku začaly kolovat koncem roku 2022 a zdroje se rozplývaly nad tím, jak je Chris zamilovaný. "Nikdy nebyl šťastnější," prozradil podle Page Six jeden ze zasvěcených.

Ale nezapomeňme na nevěstu! Alba není jen překrásná žena. Tato talentovaná herečka, která mluví pěti jazyky (ano, PĚTI!), získává v herecké branži jeden úspěch za druhým. Je známá svou rolí ve filmu "Paní Harrisová jede do Paříže" a dokonce sbírá ocenění jako European Shooting Star Award.

Navíc se podle IMDb stala v roce 2020 jednou z 10 nejúspěšnějších hereckých hvěd. Ano, ve městě je nový power manželský pár. Chris, který byl vždy srdcem rodinný typ, se navíc už dříve svěřil se svými sny o tom, že se usadí. "Manželka, děti, budování rodiny - to je to, co chci," přiznal. Vypadá to tak, že se mu sny vyplnily. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné