New power couple? Kendall Jenner údajně randí se zpěvákem Bad Bunnym

Slavná modelka z klanu Kardashian-Jenner a hudebník z Portorika spolu údajně randí. Máme tady nový power couple Hollywoodu?
Text: Jan Houška 3. března 2023

Celý Twitter momentálně šílí z informace, že spolu Kendall Jenner a Bad Bunny randí. Oba dva byli totiž údajně spatřeni jak se líbají v klubu, pár dní na to zase na dvojitém rande s Hailey a Justinem Bieberem. Takže, jak to je? 

Podle lidí z jejich okolí se toho děje hodně. "Kendall a Bad Bunny se navzájem přitahují a rozhodně spolu flirtují. Je to zatím nové, ale užívají si společnost toho druhého a mají se rádi. Mají společné přátele a v sobotu večer byli na večeři s Hailey, Justinem a přáteli v restauraci Wally's v Beverly Hills," prozradil zdroj z jejich okolí pro Entertainment Tonight.

"Kendall s ním nedávno začala chodit. Seznámili je přátelé. Bad Bunny se před několika týdny přestěhoval do L.A. a koupil si dům," dodal další zdroj. O tom, že Kendall a Bad Bunny spolu randí píše i magazín People, kterému jejich vztah potvrdilo také několik různých zdrojů.

Kendall se v minulém roce rozešla s hráčem NBA Devinem Brookerem, před ním chodila například s Harry Stylesem, A$AP Rockym nebo Nickem Jonasem. Na to, jak to bude s Bad Bunnym, si musíme ale ještě počkat...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné