Božská Rihanna čeká své druhé dítě

Super Bowl přinesl řadu momentů... Včetně oficiálního potvrzení, že je RiRi podruhé těhotná. Gratulujeme!
Text: Kristýna Schafferová 13. února 2023

Foto: Getty Images

Letošní Super Bowl opět naplnil veškerá očekávání. Show byla velkolepá, stejně tak i jisté osobní záležitosti. Třeba to, že je Rihanna podruhé těhotná. Během jejího vystoupení v poločase vyniklo v červeném overalu Loewe vypouklé bříško, které si RiRi sem tam pohladila. Je tedy jasno: k synovi, kterého na svět přivedla s rapperem A$AP Rockym loni v květnu, přibude další potomek. Radostnou událost již potvrdil zpěvaččin manažer a my rodičům moc gratulujeme! (Btw Rihanna se tímto stala první těhotnou ženou, která vystoupila během poločasu).

Jen co si Rihanna (34) osahala mateřské radosti a povinnosti, může se na nové začátky těšit znovu. Svého prvního syna přivedla na svět v květnu minulého roku, dodnes ale neprozradila jeho jméno, a před očima veřejnosti se jí ho dařilo skrývat dlouho. Poprvé svého syna fanouškům ukázala až v prosinci na TikToku. 

S novým těhotenstvím se zdá, že si na další hudební hity popové zpěvačky budeme muset asi zase počkat. Možná nám to ale vynahradí originální mama outfity by RiRi, které opět zaplní přední stránky časopisů. A my se už nemůžeme dočkat! 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné