Krize zažehnána? Megan Fox a Machine Gun Kelly jsou prý zase spolu

Vypadá to, že to nakonec asi doopravdy bude životní láska...
Text: Jan Houška 8. dubna 2023

Foto: Getty Images

Keanu Reeves jednou řekl, že pokud za svou lásku nebojuješ, tak to není opravdová láska. Vypadá to, že se rčením řídí i Megan Fox a Machine Gun Kelly. Dvojice, která se zasnoubila v lednu 2022, měla totiž od Super Bowlu 2023 problémy ve vztahu. Krize už je teď ale asi zažehnána...

"Poté, co jejich vztah procházel bouřlivým obdobím, se k sobě oficiálně vrátili. Posledních pár měsíců bylo pro oba těžkých, ale odjeli spolu na dovolenou a funguje to," řekl pro Daily Mail zdroj z jejich okolí. Megan a Kells spolu údajně vyrazili na Hawaii. 

Média uvádí, že pár byl v pondělí večer spatřen na večeři v hotelu Four Season na Big Islandu. Dvojice byla také navíc spatřena, jak se drží za ruce na romantické procházce po pláži.

Megan a MGK se seznámili na natáčení filmu "Midnight in the Switchgrass" na začátku roku 2020 a krátce poté spolu začali chodit. Svůj vztah zveřejnili v květnu téhož roku a od té doby byli nerozluční a často sdíleli intimní chvilky a vyznání lásky na sociálních sítích. Snad už jim to teď vydrží, minimálně navždy.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné