Co víme o životě Nicoly Peltz Beckham kromě toho, že si vzala Brooklyna?

Herečka, manželka, influencerka, zachránkyně psů... Vítejte ve světě Nicoly Peltz-Beckham...
Text: Kristýna Schafferová 18. dubna 2023

Foto: Profimedia

Letos je to přesně rok od pohádkové svatby Nicoly (28) a Brooklyna (24). Jaký je jejich recept na pevný vztah („naším jazykem lásky je rozhodně plnohodnotně strávený společný čas,“ směje se Nicola), kde trávili první společné Vánoce i to, zda vážně existuje napětí mezi ní a její tchyní Victorií Beckham se dočtete v květnovém Cosmopolitanu, které bude na stáncích už za pár dní. Teď se ale pojďme zaměřit hlavně na Nicolu. Čím vším je a jaké úspěchy už má za sebou?

Dětství

Nicola se narodila 9. ledna 1995 ve Westchester County ve státě New York do početné rodiny. Má sestru a celkem 6 bratrů, kteří ji už jako malou střežili jako oko v hlavě. Což se promítlo i do dospělosti: Byli to právě bratři, kdo jí rozmlouval romantické vztahy („Randila jsem jenom se třemi kluky, protože jsem se držela spíš stranou, dokud se mi někdo opravdu nelíbil. Moji bratři mi vždycky říkali: ‚Ne, tenhle ne. Zasloužíš si mnohem víc…‘“, svěřila se Nicola pro květnové Cosmo). Kdyby vás zajímalo, kdo má tak ochranářské vlohy, vygooglujte si Brada Peltze, bývalého profesionálního hokejistu nebo herce Willa Peltze.

Rodiče

Nicoliným otcem je miliardář Nelson Peltz, který zbohatl díky svému úsilí a šanci v rodinné firmě. Původně se chtěl stát lyžařským instruktorem, dokonce kvůli tomu ukončil studia, nakonec ale začal kariéru jako řidič pro společnost A. Peltz & Sons dodávající do obchodů čerstvé a mražené potraviny, kterou založil jeho dědeček. Během patnácti let se svým bratrem firmu rozvíjeli a budovali, načež začali sklízet úspěchy a mohli si dovolit rozšířit své portfolio. Časem Nelson koupil řadu společností, včetně firmy prodávající prodejní automaty. Velkým milníkem se pro něj stal odkup značky nápojů Snapple. Je také členem představenstva společností Procter & Gamble a Aurora Cannabis obchodující s lékařským konopím. Maminkou Nicoly je bývalá modelka Claudia Heffner.

Přátelství

Nicola žije život klasické mladé holky – ráda chodí do společnosti a užívá si přítomnost blízkých lidí. Nejznámější je ovšem její prominentní přátelství se Selenou Gomez: „Potkaly jsme se před lety a hned jsme si padly do oka. Jsme si vážně blízké. Mám pocit, že Selena je mou spřízněnou duší. Miluju ji. Je to jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy v životě potkala. Nejmilejší člověk na světě, má zlaté srdce. Přijde mi, že se známe snad odjakživa,“ pěje na ní ódy Nicola.

Kariéra

Nicola není známá jen díky sňatku s Brooklynem Beckhamem. Od svých 12 let se profesionálně věnuje herectví, zahrála si například Dorothy Stratten v seriálu Představujeme vám Chippendales!, objevila se ale také ve snímcích Poslední vládce větru (2010), v seriálu Bates Motel (2013 – 2015) a za roli Tessy Yeager ve filmu Transformers: Age of Extinction byla nominována na cenu Young Hollywood Awards.  

Nedávno si odškrtla i režisérský debut, a to nezávislého filmu Lolu James, který napsala, zahrála si v něm a dokonce ho spolurežírovala. Jde o příběh ze začátku 20. století o devatenáctileté dívce, která se snaží dostat svého mladšího bratra z toxického prostředí, zatímco sama bojuje s drogovou závislostí.

Láska

Co se vztahů týče, byla Nicola vždycky opatrná. Zdrženlivost ale skončila na Coachelle před sedmi lety, kde se seznámila s kamarádem svého bratra – Brooklynem. Až na hollyweenské party v roce 2019 to ale dali dohromady, a jak říká Nicola „se od té doby od sebe doslova nehnuli“. Svůj vztah oficiálně potvrdili na Instagramu v lednu 2020, vzájemně se častují zamilovanými komentáři a podporují jeden druhého. Společně například zachraňují psy z útulků, zajišťují jim zdravotní péči a hledají jim nový domov. Svou charitativní organizaci pojmenovali Yogi´s House.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné