Kourtney Kardashian a její empowering těhotenství

Kourtney vždycky věděla, jak sdělit tu správnou message.
Text: Jan Houška 11. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ve světě, kde se každý okamžik hází na Instagram, bere Kourtney Kardashian internet opět útokem, tentokrát empowering těhotenskými fotografiemi. Ve 44 letech, kdy čeká své čtvrté dítě, Kourtney přijímá každou výzvu, která jí přijde do cesty.

Kardashianka se nedávno na Intagramu podělila o několik hot těhotenských snímků. Oblečená do černé podprsenky s průsvitným krajkovým topem a rukavicemi vypadala Kourtney božsky. Zapomenout se samozřejmě nesmí na kožené kalhoty a černou bundu, což doplnilo její rockový vzhled. 

Fanoušci ji rychle zahrnuli láskou a přidali komentáře jako: "Jsem tak šťastná, že se tobě i miminku daří dobře. Nemůžu se dočkat, až se s malým seznámím!" a "Empowering, inspirating, and bloody gorgeous @kourtneykardash.". Samozřejmě se našlo pár lidí, kteří v pravém internetovém stylu drze poznamenali: "Špatně jsi napsala vyčerpávající 😂" a zpochybnili pohodlnost jejího výběru oblečení.


Za tímto pozlátkem se ale Kourtney před týdnem potýkala s nepříjemným okamžikem. Nastávající maminka, která čeká chlapečka s Travisem Barkerem, podstoupila urgentní operaci svého nenarozeného dítěte. Travis, věčně podporující partner, spěchal ze svého evropského turné, aby jí byl po boku. Později na Twitteru informoval fanoušky, vyjádřil vděčnost za úspěšnou operaci a poděkoval všem za neochvějnou podporu. Kourtney i miminko by tak měli být v pořádku.
Ani Kourtney samozřejmě neudržela své emoce na uzdě. Sdílela dojemný černobílý snímek Travise, jak ji drží za ruku, a napsala: "Navždy budu vděčná svým neuvěřitelným lékařům za záchranu života našeho dítěte." Vyjádřila také své hluboké uznání Travisovi, nazvala ho svou "skálou" a poděkovala Kris za její vytrvalou podporu. "Odejít z nemocnice s mým chlapečkem v bříšku a v bezpečí bylo to nejopravdovější požehnání," dodala.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné