Harry Potter bude tátou! Daniel Radcliffe čeká s přítelkyní Erin Darke první dítě

Daniel Radcliffe a jeho dlouholetá přítelkyně Erin Darke čekají své první společné dítě... Jsme už starý?
Text: Jan Houška 26. března 2023

Foto: Getty Images

Radostná novina přišla krátcé poté, co se Daniel Radcliffe vzácně objevil v New Yorku po boku své dlouholeté přítelkyně Erin Darke. To, že je Erin v očekávání, potvrdil webu Page Six sám herec.

"Daniel je z toho, že bude tátou, velmi nadšený. Jeho vztah s Erin je opravdu výjimečný a všichni si myslí, že budou úžasnými rodiči," řekl zdroj z jejich okolí. "Doteď to drželi pěkně v tajnosti, ale Erin už své těhotenské bříško nedokáže skrývat," dodal zdroj.

Radcliffe a Darke spolu začali chodit v roce 2012 poté, co se setkali při natáčení filmu Kill Your Darlings, v němž oba hráli. Pár je spolu už několik let a často jsou spolu vídáni na veřejných akcích.

Navzdory své vysoce postavené kariéře se Radcliffovi a Darke daří udržovat svůj vztah v relativním soukromí. V rozhovorech o svém vztahu často nemluví a veřejnosti zatím nesdělili mnoho podrobností ze svého osobního života.

V rozhovoru pro časopis People v roce 2020 se však Radcliffe svěřil, že s Erin byli během pandemie COVID-19 v karanténě a že spolu hodně hráli scrabble. Herec, který je nejvíce známý svou rolí Harryho Pottera, také řekl, že jeho přítelkyně je mu i nejlepším přítelem, a uvedl, že spolu rádi tráví čas sledováním filmů a právě hraním deskových her.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné