Nicola Peltz a Brooklyn Beckham oslavili první výročí svatby

Kam se ten rok poděl?
Text: Jan Houška 10. dubna 2023

Foto: Getty Images

Mladí Beckhamovi v neděli oslavili roční výročí od jejich svatby. A vypadá to, že jsou stále doopravdy happy. Brooklyn se totiž nedržel zkrátka a rovnou se označil za "nejšťastnějšího muže na světě". Pár se vzal minulý rok během honosného obřadu v domě Nicoliných rodičů v Palm Beach na Floridě.

Několikadenní oslavy se zúčastnili přátelé rodiny ženicha i nevěsty, včetně slavné rodiny Brooklyna - a rodiny Nicoly - jejího otce podnikatele Nelsona Peltze, matky modelky Claudie Heffnerové. Dále se zúčastnili také třeba Serena a Venus Williams, Jordana Brewster, Gordon Ramsay a Eva Longoria.

Svatby očividně nelituje ani samotná Nicol. "Nemůžu uvěřit, že už je to rok, co jsem šla k oltáři. Moc tě miluju, zlato. Miluju být tvou ženou. Nedokážu si bez tebe představit svůj život. Jsi všechno, o čem jsem kdy snila, a jsem tak šťastná, že můžu žít s tebou," napsala herečka k příspěvku, který sdílela na instagramu.

Fotku k výročí sdílela také Brooklynova matka Victoria, která trávila den se stále zamilovanými manžely. Samozřejmě nechyběl ani David. "Tak zvláštní být spolu na oslavě vašeho 1. výročí svatby. Milujeme vás," napsala Victoria na instagram.

O zamilovanosti páru svědčí i časté sdílení společných fotek na sociálních sítích. Brooklyn se navíc před časem pro magazín PEOPLE rozpovídal o dětech. Uvidíme, co si pro nás pár přichystá...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné