Nejdřív tanec s kámoškama, pak na hotel. Matty Healy odjel z koncertu s Taylor Swift

Vypadá to, že Matty Healy dostal od kamarádek Taylor Swift zelenou...
Text: Jan Houška 8. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Taylor Swift a Matty Healy spolu tento víkend trávili hodně času, což opět přililo olej do ohně drbům ohledně toho, že spolu dvojice randí. Na nových fotografiích, které získal Daily Mail, byli oba dva vyfotografováni na zadním sedadle SUV, které je oba vezlo zpět do jejího pronajatého bytu v Nashvillu velmi brzy v neděli ráno.

Nechceme být nějaké kelišky, ale pokud Matty odjel pozdě v noci k Taylor, je vcelku jasné, kde trávil čas do rána. Matty ani Taylor ze sebe navíc nedokázali údajně vůbec zpustit oči. Zmíněné fotografie byly pořízeny během druhého víkendového koncertu Taylor v Nashvillu.. kde k překvapení všech Matty vystoupu po boku předskokanky.

Jeho vystoupení nebylo předem ohlášeno. Pro mnohé je to tak důkazem, že se Taylor a Matty snaží jít se svým vztahem pomalu na povrch. Připomínám, že tenhle Matty vůbec není v oficiální sestavě Taylorových předskokanů a nemá žádný skutečný důvod tam být (až teda na podpoření svojí holky, že).

Internetem také lítají fotografie a videa, na kterých je Matty zachycen jak na koncertu tancuje s Gigi Hadid, která je dlouhé roky jedna z nejbližších Taylor kamarádek. Vypadá to tak, že Matty dostal už zelenou i od Taylořina okolí. O tom, že spolu frontman kapely The 1975 a Taylor chodí, napsal před pár týdny deník The Sun. Zdroje deníku tvrdí, že dvojice je do sebe bláznivě zamilovaná, a to i přes to, že spolu chodí teprve necelé dva měsíce...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné