Back in single era. Taylor Swift se po šesti letech rozešla s Joe Alwynem

Údajně to prostě vyprchalo...
Text: Jan Houška 9. dubna 2023

Foto: Getty Images

Taylor Swift a Joe Alwyn se po šesti společných letech rozešli. K rozchodu podle PageSix prý došlo před několika týdny a mezi bývalými partnery nepanuje žádná zlá krev. "Nebylo to nijak dramatické," řekl zdroj z jejich okolí.

Taylor Swift od 17. března cestuje po světě v rámci svého velkolepého turné "Eras Tour" a fanoušci si všimili, že Alwyn mezi davy chybí, což bylo pro mnohé znamením, že se mezi párem něco děje. Během let společného života se Swift a Alwyn také několikrát ocitli v centru zvěstí ohledně zásnub. Taylor měla dokonce na prstu ve svém dokumentu "Miss Americana" od Netflixu z roku 2020 něco, co vypadalo jako zásnubní prsten, ale tyto spekulace se nikdy nepotvrdily.

Všechno odstartovalo v roce 2016. Taylor a Joe se údajně seznámili na Met Gala prostřednictvím společných přátel. Přesné okolnosti jejich prvního setkání jsou ale i do dnešních dní stále tajné. O několik měsíců poté spolu začali chodit, vztah veřejně přiznali až v roce 2017.

Vztah Taylor a Joeae  se od začátku vyznačoval velkým důrazem na soukromí. Úspěšně se jim dařilo držet svůj milostný život stranou pozornosti veřejnosti, což jim umožňovalo pěstovat hluboký vztah a udržovat si v životě pocit normálnosti. Ačkoli o svém vztahu v rozhovorech mluvili jen zřídka, bylo zřejmé, že k sobě chovali vzájemnou lásku a respekt. O důvodu jejich rozchodu, tak můžeme pouze spekulovat.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné