Je to tady! Konečně známe jméno syna Rihanny a A$AP Rockyho

Oh, na, na.. Jak zní jeho jméno?
Text: Jan Houška 11. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Po skoro roce od jeho narození konečně víme, jak se malý syn Rihanny a Rockyho jmenuje. Pár údajně pojmenoval svého chlapečka RZA Athelston Mayers, píše Daily Mail. Vypadá to tak, že se jejich syn jmenuje pro producentovi a rapperovi RZA, který je jedním ze zakladatelů skupiny Wu-Tang Clan.

Malý RZA se narodil 13. května minulého roku, přičemž Rihanna ani Rocky ho několik měsiců veřejnosti vůbec neukázali. Rihanna nakonec chlapečka ukázala na svém Instagramu v polovině prosince.V únoru 2023 zpěvačka navíc během svého vystoupení na Super Bowlu prozradila, že s rapperem čekají druhé dítě.

Rodina byla dohromady společně viděna naposled v dubnu, když vyrazila na večeři do restaurace Giorgio Baldi v Santa Monice. Trojici doprovázela Rihannina teta a matka. Fotografové zachytili Rockyho, jak roztomile nese svého téměř ročního syna do restaurace. Rodina společně večeřela asi hodinu, než rapper odvedl syna zpátky ven do auta a připoutal ho do autosedačky.

Rihanna s Rockym byli dlouhá léta velmi dobrými kamarády, než se nakonec v roce 2020 dali společně dohromady. Před vztahem s A$APem prožila Rihanna čtyřletý románek se saúdským podnikatelem Hassanem Jameelem. Randila také s Travisem Scottem, Chrisem Brownem a Drakem.

Jan Houška

@yanhoechka

Editor Cosmopolitan.cz miluje skandinávskou kinematografii, americkou literaturu, italskou gastronomii a cestování vlakem po českých lucích a hájích.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné