Hailey Bieber prolomila mlčení ohledně drama se Selenou Gomez

Hailey Bieber se rozpovídala o údajném sporu se Selenou Gomez a objasnila "překroucené příběhy", které se kolem nich vyrojily.
Text: Jan Houška 3. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Teprve před několika měsíci ukončily Hailey Bieber a Selena Gomez všechny povídačky ohledně jejich údajného sporu. Hailey se nyní ohrazuje proti "překrouceným příběhům", které vznikly, aby obě ženy postavily proti sobě a ovládly titulky novin a sociální sítě.

Začátkem tohoto týdne se Hailey objevila v pořadu The Circuit agentury Bloomberg, kde hovořila o vzniku své řady péče o pleť Rhode a o svých plánech odlišit se od ostatních kosmetických značek celebrit. To ale není všechno. V upřímném rozhovoru s Emily Chang se šestadvacetiletá kosmetická magnátka věnovala také svým zkušenostem s ohlasy a pomluvami na internetu.

Ve snaze ukončit drama Hailey prohlásila: "Tady nejde o rivalitu mezi mnou, Hailey Bieber, a Selenou Gomez. Nejde o vyvolání rozkolu mezi dvěma dámami. Jde o strašlivou, nechutnou nenávist, která může vzniknout na základě zcela vymyšlených a zkreslených příběhů. To může být nesmírně nebezpečné."

Hailey uvedla, že k celé situaci už má jiný přístup. "Myslím, že je to příležitost zasadit se o jednotu a odmítnout rozdělení, které způsobila. Nelíbí se mi myšlenka být v 'týmu toho či onoho' - to prostě není nic pro mě. Chtěla bych lidi spojovat," vysvětlila.

"Nechci, aby mě bezdůvodné drama rozptylovalo od toho, na co se soustředím a na čem pracuji," řekla Hailey s odkazem na svůj podnikatelský záměr s Rhodem. "Existují o mně vyprávění, která mě opravdu zraňují a rozčilují."


"Je to takové zklamání, že se lidé stále chovají takhle kvůli muži," zakončila Hailey s tím, že taková je bohužel společnost, ve které žijeme.

Obě ženy toho v současné době řeší hodně. Hailey neustále pracuje na značce Rhode, která nedávno zahájila prodej ve Velké Británii, zatímco Selena je teď velmi žádaná. Ať už pracuje na své hvězdné kosmetické řadě Rare Beauty, nebo oznamuje spolupráci s firmou Our Place v oblasti nádobí, zpěvačka nikdy nemá nouzi o materiál na Instagram. Doufejme tak, že všechna dramata jsou zažehnána. Přejeme všem zúčastněným jen to nejlepší!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné