Jak pokračuje vztah mezi Shawnem Mendesem a Camilou Cabello?

Dvojice údajně zjišťuje, kam to mezi nimi dál povede...
Text: Jan Houška 26. dubna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Hezky pěkně pomalu a uvidí se... Shawn Mendes a Camila Cabello po polibku na Coachelle se k sobě možná po více než roce vrátí."Shawn a Camila se k sobě oficiálně nevrátili, ale užívají si vzájemné společnosti a sledují, jak se věci vyvinou," prohlásil zdroj z jejich okolí pro Entertainment Tonight.

Bývalí milenci byli minulý pátek viděni, jak si povídají a popíjejí s kamarády během prvního víkendu slavného hudebního festivalu Coachella. Na videu, které koluje po sociálních sítích, je vidět dokonce, jak si dvojice společně užívá koncert a líbá se.

"Shawn a Camila byli v posledních týdnech v kontaktu a vyjasnili si rozchod. Stále mezi nimi existuje spojení a oba se svěřili, že jim na sobě stále záleží. V tuto chvíli je to ale velmi neformální," doplnil zdroj.

Mendes a Cabello byli několik let přáteli, než spolu v červenci 2019 začali chodit. V srpnu toho roku se poprvé jako pár objevili na veřejnosti na předávání cen MTV Video Music Awards, kde předvedli svůj společný song "Señorita". V listopadu 2021 pak oznámili, že se rozcházejí. Tento krok byl pro fanoušky velkým překvapením, protože pár byl začátkem toho měsíce spatřen, jak se líbá v Miami.

Teď to ale vypadá, že by se k sobě tedy slavná dvojice mohla opět vrátit. V dubnu 2022 dokonce řekl Shawn Ryanu Seacrestovi v pořadu On Air With Ryan Seacrest, že "Camilu miloval několik let a to se nikdy nezmění".

Pár má navíc teď opět volný prostor, jelikož v únoru se Camila po necelém roce randění rozešla s Austinem Kevitchem. Mendes byl na začátku tohoto roku krátce romanticky spojován se Sabrinou Carpenter, ale v březnu potvrdil, že spolu nechodí. Vrátí se k tobě tedy?

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné