Summer boy bucket list: Lásky, na které v létě můžete narazit

Bude to baby boy, DJ anebo cizinec, se kterým si užijete poznávání města? A jak váš letní hot románek pravděpodobně skončí?
Text: Silvia Haupt Kozoňová 5. června 2023

Léto je víc než jenom roční období. Léto je hned po Vánocích tou nejočekávanější částí roku. Nevím, jak to máte vy, ale já červenec a srpen pořád považuji za čas prázdnin. I když váš zaměstnavatel by asi něco namítl. Léto je stav mysli a sezona, kdy se do jiného stavu statisticky dostává nejvíce z nás, ať už doslova nebo jen mentálně. Nejlepší měsíce roku 2023 klepou na dveře. Jste ready?

Ještě předtím, než část naší společnosti nahodí patriotské kombo „ponožky & sandály“ a ulice Prahy zaplaví cizinci spolu se skupinkami německých důchodců, dejme si hluboký nádech a výdech. Podle Abraham Hicks a jiných ezo lidí, kteří mi spamují můj instagramový feed, začíná všechno, co si přejeme, v naší mysli. Jaké léto tedy chcete zažít? A hlavně s kým? A) Pro někoho jsou prázdniny hledáním právé lásky, B) pro jiného zase ideálním obdobím na nezávazný flirt končící v rytmu přírody. S prvními spadanými listy.

Pro skupinu B mám jako vaše samozvaná starší ségra pár letních tipů. Všechna doporučení jsou vyzkoušená na vlastní kůži a pečlivě vyselektovaná. Protože co tě nezabije (to ti může přinést během léta 2023 orgasmus – což zní jako dobrý summer deal)... Jakým typům kluků dát tedy během prázdnin šanci?

Baby boy

Trend mladších partnerů sleduji ve stále vyšší koncentraci i ve svém okolí. (I když RIP Harry Styles a Olivia Wilde.) Můj baby boyfriend byl mladší o 9 let. Nevím, jestli jde o udržitelný věkový rozdíl, ale na léto absolutní ideál. Pokud zrovna hledáte nezávaznou summer love plnou levného cestování pod stan, běhání bosí a opilí v parku či denního snění, které by vám nenarušovaly myšlenky na daně, baby boy(friend) je od vás vzdálen jen pár swipnutí doprava. Věřte mi.

Konec románku: Baby boy musí ještě dospět, a proto ho na konci léta necháte jít zpátky do školy.

Foreigner

Mojí letní volnočasovou aktivitou byli kdysi „zahraniční muži“. Přijdou, užijí si s vámi města a pak s nimi procestujete Evropu. Ne, nechávat se zvát na Eurotripy nezní zrovna feministicky. Ale pokud se ještě zotavujete z daňového přiznání a téma inflace vám není vzdálené, oceníte tuto možnost minimálně jako další z variant low budget léta. Dělám si legraci – nebo ne. Záleží…

Konec románku: S příchodem podzimu a vynecháním denní dávky Aperol Spritzu se s promile vytratí z krve i nadšení z neustálého poznávání nových měst. Plus váš šéf chce, abyste začali po prázdninách v práci fakt něco dělat.

DJs

Chodit s DJem během léta je výhra už sama o sobě. Ty nejlepší písničky, vstupy na party zadarmo a hromada přátel… Alespoň tak si představuji ideální verzi DJ letního flirtu. Dobrou zprávou je, že se s DJi po covidu roztrhl pytel. Tudíž najít si toho svého nebude letos problém. Pokud se zapletete s berlínským DJem, nejspíš bude polyamorní, ale to na ty dva měsíce vůbec nevadí. Nebo ano. Ale to už je jiný příběh.

Konec románku: Když jeho sety budou opakovaně začínat až kolem čtvrté hodiny ráno a vám to naruší vaši beauty sleep rutinu.

*Boyfriend Jo, a jestli máte přítele, tak vám jistě došlo, že předešlé řádky nejsou nic moc pro vás. Nebo možná ano a užijete si léto hezky všichni pohromadě s novým kamarádem!

Silvia Haupt Kozoňová

@silviavdhaupt

Autorka pikantních sloupků miluje Ben & Jerry’s zmrzlinu, s fascinací nesnáší Emily in Paris a věří, že vztahová dramata patří jenom do filmu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné