Vaše vlastní TV show: Léto 2023

Bude vaše léto ve stylu Sexu ve městě, White Lotusu nebo spíš FBoy Islandu?
Text: Silvia Haupt Kozoňová 12. července 2023

Foto: The White Lotus (2021, HBO)

Léto… Je léto, pojď, vyrazíme ven!“ rappovali kdysi PSH (ano, až tak jsem stará). Netuším, jaké tracky má Yzomandias, ale tipuju, že něco „o nejlepším období v roce“ by se v jeho repertoáru také určitě našlo. Od léta mám pokaždé největší očekávání – chci, aby bylo takové, že na něj pak budu ještě dlouho vzpomínat. Ostatní roční období beru jen jako přípravnou fázi na tohle grand fi nále mládí! (Ale hlavně #nopressure.) Představuji si totiž sebe samu a své kamarádky, jak o řadu let a botoxů později pleteme svetry a vzpomínáme na společné roky plné zábavy, Italů a moře.

Každé roční období také vnímám jako novou životní etapu. Jako další řadu seriálu, ve kterém každý z nás hraje svou vlastní hlavní roli. Ať už jste právě single nebo prožíváte velkou lásku, pamatujte, že se epizody léta 2023 píšou právě teď. A do startu nejnovějšího dílu začínají odpočítávat první minuty. Jaký seriál to tedy bude?

FBoy Island – pro všechny nezadané

Vaše léto bude plné mužů. Čekají vás tři měsíce zjišťování, zda to s vámi Juan-Carlos myslí vážně, a když nic jiného, alespoň se během dovolené v Barceloně naučíte lépe španělsky. Berte to jako trénink v rozeznávání fuckboyů od těch lepších. A pokud by se vám letos žhavé léto vyhýbalo, pusťte si tuhle TV show… Při pohledu na polonahá těla všech čtyřiadvaceti účastníků si to zaručeně vynahradíte. Navíc vám zajistí summer mood a bakalářský titul z psychologie zároveň, což všechny nezadané ženy nejen ocení, ale v dnešní době i potřebují.

White Lotus – pro všechny ezo hledačky „Pana Pravého“

Že letos nikam necestujete? White Lotus vás na dovolenou přece jen vezme. Pokud byste ve své vlastní TV show byli postavou podobnou Tanye McQuoid (kterou ztvárnila dokonalá Jennifer Coolidge), zaháněli byste nešťastnou lásku manifestačními YouTube kanály Natalie Dance či Abraham Hicks. Jak to, že tyhle ezo channels znám já? To je předchozí epizoda z mé loňské letní TV show. Ať už letos jedete na vlně „summer time sadness“ nebo „summer of love“, nezapomeňte základní pravidla veškeré manifestace a syndromu šťastné dívky: Pozitivní myšlení je všechno.

Sex ve městě – pro ty, kterým se mění život

Jistě se shodneme na tom, že některé sezony seriálu jsou lepší v originále, stejně jako Sex ve městě z 90’s, kde Carrie ještě netrápila bolavá kolena a Miranda byla cool (o Samantě asi mluvit netřeba). I když se sezony v našich životech mění, naivně očekáváme, že naše TV show zůstane i po letech stejná… A pak najednou #foreveryoung vystřídá #andjustlikethat. Někdy to tak ale bývá. Možná vaše letošní poslední velká party s kámoškou nebude končit nad ránem v Bukanýrovi, ale nealkoholickým přípitkem na její baby shower.

Ať už vás čeká léto jakékoliv, vězte, že o pár let později na něj budete s kamarádkami vzpomínat při pletení svetrů. Možná během něj nenajdete pravou lásku, neprožijete vášnivé noci a neodhalíte všechny fuckboye, ale rozhodně bude jediným létem roku 2023. Tak si ho běžte užít, ať už dopadne jakkoliv.

Silvia Haupt Kozoňová

@silviavdhaupt

Autorka pikantních sloupků miluje Ben & Jerry’s zmrzlinu, s fascinací nesnáší Emily in Paris a věří, že vztahová dramata patří jenom do filmu.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné