Stará láska nerezaví? Shawn Mendes a Camila Cabello se rok od rozchodu líbali na Coachelle

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, pokud teda nejsi Shawn Mendes a Camila Cabello...
Text: Jan Houška 16. dubna 2023

Foto: Getty Images

Shawn Mendes a Camila Cabello se rozešli už před více než rokem, teď to ale vypadá, že pro sebe mají očividně stále slabost. Hudebníci byli totiž v pátek zachyceni, jak spolu tráví čas na festivalu Coachella. Na videu, které koluje po sociálních sítích, je vidět, jak si dvojice společně užívá koncert a líbá se.

Mendes a Cabello byli několik let přáteli, než spolu v červenci 2019 začali chodit. V srpnu toho roku se poprvé jako pár objevili na veřejnosti na předávání cen MTV Video Music Awards, kde předvedli svůj společný song "Señorita".

V listopadu 2021 však oba dva ve společném prohlášení na Instagramu oznámili, že se po dvou letech rozchází. "Velmi si vážíme vaší podpory od začátku i v budoucnu. Camila a Shawn," stálo v prohlášení.

Jejich rozchod byl pro fanoušky překvapením, protože pár byl začátkem toho měsíce spatřen, jak se líbá v Miami. Stejně tak je pro fanoušky velkým překvapením i jejich aktuální shledání na Coachelle. 

Cabello po rozchodu s Mendesem totiž chodila s generálním ředitelem klubu Lox Austinem Kevitchem. Poprvé spolu byli viděni v červnu 2022, ale jejich románek po osmi měsících vyprchal. No, vypadá to, že rčení o "staré lásce" je očividně pravdivé...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné