Doma i v restauraci. Timothée Chalamet se tajně schází s Kylie Jenner

Yes, vypadá to, že drby o tom, že spolu Kylie Jenner a Timothée Chalamet randí, jsou nakonec pravdivější víc než se zdálo...
Text: Jan Houška 15. dubna 2023

Foto: Getty Images

Timothée a Kylie byli v pátek spatřeni na tajném randíčku před mexickou restaurací v Los Angeles. Po návštěvě umělecké výstavy čekal Timothée, který se snažil maskovat baseballovou čepicí a rouškou,  před galerií na odvoz, když ho zničehonic vyzvedla limuzína patřící právě Kylie.

Podle PageSix pak jeden ze členů Kardashianky ochranky naskočil do Timothéeho auta a následoval limuzínu Kylie až do zmíněné mexické restaurace. Nejenže dvojice chtěla mít soukromí před veřejností, ale Kylie ochranka také na 30 minut vystoupila z auta, aby jim dopřála trochu času o samotě.

Vypadá to tak, že to mezi Kylie a Timothéem začíná být opravdu vážné. Minulý týden bylo dokonce Kylie auto viděno u hercova sídla v Beverly Hills, přičemž zdroje týdeníku US Weekly tvrdí, že mezi dvojicí už funguje "dobrá chemie".

"Timothée je naprostý gentleman a chová se ke Kylie s respektem. Je velmi okouzlující, dokáže ji rozesmát a snadno se s ním mluví," prozradil jeden ze zdrojů.

To, že spolu Timothée a Kylie randí, se řeší už několik týdnů. Zvěsti o jejich vztahu se totiž objevily na populárním instagramovém účtu, který se zabývá drby ze světa celebrit. "Několik zdrojů mi řeklo, že Timmy C má novou holku... Kylie Jenner," napsal účet ve stories. No, co dodat, Timmy C očividně má novou holku.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné