Zažehněte svůj virtuální milostný život, je čas si hrát

Jak si udržet vášeň, která je mezi vámi, i když jste na míle daleko? Nebojte se, Cosmo je tu pro vás. P.S. Hraní Dobyvatele nečekejte.
Text: Jan Houška a Kayla Kibbe 23. června 2023

Foto: Canva/Jan Houška

Pojďme si přiznat, že většina z nás nedá mobil z ruky. Jasně, nekonečné scrollování na Instagramu může být zábava, ale proč nevyužít čas strávený u obrazovky k něčemu trochu víc... spicy? Ano, mluvíme o sextingu. A co ho takhle proměnit ve hru? 

Ano, slyšíte správně. Je to přesně to, jak to zní: hra, kterou hrajete, zatímco sextujete. A věřte nám, že je to spolehlivý způsob, jak dodat vašemu virtuálnímu milostnému životu trochu té šťávy. V případě, že jste v sextingu nezkušení, nebojte se přečíst naši stručnou příručku. (Kdo je připraven, není zaskočen).

Pokud se sextingem teprve začínáte nebo se cítíte trochu nervózní z toho, že se chcete s novým partnerem pustit do erotických hrátek, může být proměna sextingu ve hru zábavným a nenáročným způsobem, jak takzvaně hupsnout do vod digitálního vzrušení. Stejně jako klasický sex, ani sexting totiž nemusí být vždycky vážnou a intenzivní erotickou záležitostí. Může (a měl by!) být zábavný a hravý. 

Let's get it started in hereee

Jako první tu máme klasickou hru "Would You Rather?". Ale zapomeňte na tu verzi, co jste hráli se spolužáky na základce. Tahle verze je pro pořádné dospěláky. Je to jednoduché, stačí, aby se všechny otázky týkaly sexu. Od "Chceš, abych šla dolů já, nebo ty?" až po "Chtěl by ses udělat do mě, nebo na můj obličej?" - možnosti jsou nekonečné.

Další hrou na našem sexy herním seznamu je "20 otázek". Vyberte si sexy téma (sexuální polohu, úchylku, sexuální hračku atd.) a nechte partnera klást otázky typu ano nebo ne, abyste zjistili, jaké nemravné myšlenky se vám honí hlavou. Tato hra je skvělým způsobem, jak zábavným a koketním způsobem prozkoumat fantazie a touhy toho druhého.

Další zábavnou hrou, kterou můžete vyzkoušet, je "Pravda nebo úkol". Opět připomínáme, abyste zapomněli na svá školní léta. Tady se do DMs crushe swajpovat nebude. (I když můžete, žejo). Nejenže se se svým partnerem podělíte o intimní sexuální pravdy, ale prvek výzvy může vašemu sextingu dodat interaktivní nádech. Jen nezapomeňte, vždy se ujistěte, že je vám oběma příjemně a že se nikdo necítí pod tlakem, aby dělal něco, co mu není příjemné.

To je jen několik příkladů z mnoha sextingových her, které můžete hrát. Tak proč některou z nich nevyzkoušet? Možná zjistíte, že to vašemu digitálnímu milostnému životu dodá zcela novou úroveň vzrušení.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné