Seznamte se, Two Feet. Váš ultimátní král sex playlistů

Cože? Vy ještě nemáte svůj vlastní sex playlist? No, tak to si ho okamžitě vytvořte! Ono vlastně stačí, pokud do něj dáte jenom písničky od Two Feet...
Text: Jan Houška 25. března 2023

Foto: Profimedia

Máloco dokáže nabudit atmosféru při sexu tak jako skvělý sex playlist. Málokdo nahrává takové písničky, při kterých se chcete automaticky utápět ve vášni s druhým člověkem. Zapomeňte na Weeknda. Králem sex playlistů je Two Feet.

Two Feet, rodným jménem Zachary William "Bill" Dess,  je známý svým oduševnělým hlasem, kreativními texty a jedinečným stylem. Hudebník zzahájil svou kariéru na SoundCloudu, populární platformě pro sdílení hudby. Jeho první píseň "Go F*ck Yourself" se okamžitě stala hitem a na Spotify zaznamenala více než 80 milionů streamů.

Jeho hudební styl je fúzí různých žánrů, včetně blues, jazzu a elektronické hudby. Svou hudbu popisuje jako "oduševnělou elektroniku", která kombinuje emocionální hloubku blues a jazzu s energickou elektronickou hudbou.

V roce 2019 vydal Two Feet své debutové album "Pink", které se setkalo s příznivým ohlasem kritiků a umístilo se na 28. místě žebříčku Billboard 200. Album obsahuje dvanáct skladeb, včetně hitových singlů "You?" a "I Feel Like I'm Drowning". Díky neuchopitelným vokálům a intimním beatům nezůstal sex-appeal hudby Two Feet mezi fanoušky bez povšimnutí. Pokud si na internetu zadáte výraz "King of Sex Playlist" vyskočí vám fotka tohohle geniálního umělce. 

Sex playlist dokáže nejen zlepšit atmosféru - pomůže vám totiž také k lepšímu sexu. Studie zveřejněná v časopise Nature zjistila, že hudba využívá v mozku stejné dráhy odměny jako jídlo, drogy a sexuální potěšení. Ano, mít sex playlist je super. Ano, mít sex playlist složený z písniček od Two Feet je ještě lepší.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné