Let's kink it! 10 pikantních tipů, jak si užít sexy večer

Kinky sex není jen o výprasku (ale i ten je zatraceně hot).
Text: Tereza Zajíčková 18. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Je jedno, že jste nepřečetli ani jeden díl Padesáti odstínů, i tak vás určitě neminulo, že v posteli se dá dělat více nemravností, než jen spát s knoflíky na povlečení u hlavy. „Kink“ je široký pojem, který označuje chování přesahující "běžné" sexuální praktiky. A protože nejde o nic, za co byste se měli stydět, rozhodli jsme se přinést vám 10 tipů, kterými jednoduše opepříte svůj sex life.

Ještě před tím, než začnete nakupovat bičíky a kravaty, promluvte si s partnerem. Při každých sexuálních hrátkách je důležitý souhlas vás obou – to aby v průběhu milování nedošlo k nedorozumění nebo vypjatým situacím, které by mohly narušit vzájemnou důvěru. Proto proberte nejen svá očekávání, ale i hranice a omezení (a nezapomeňte si nastavit záchranné slovo!).  

Zavažte si oči

Když mluvíme o dráždění, není nic lepšího než se připravit o jeden smysl. A to ten nejdůležitější! Jakmile nebudete mít možnost sledovat, co se s vámi partner chystá udělat, vaše tělo ovládne příjemné napětí a každý dotek vás bude na kůži pálit. Do postelových hrátek proto zapojte pásku přes oči nebo obyčejnou kravatu.

Nechte partnera, ať se dívá

Dovolit své polovičce, aby vás sledovala při masturbaci, vyžaduje určitou dávku odvahy. Rozhodně to ale stojí za to, jako bonus navíc prohloubíte i svůj vztah. Nestyďte se, odhoďte zábrany (i všechno, co zrovna máte na sobě) a předveďte, co se vám líbí nejvíc. Zaručujeme, že vzájemný pohled do očí dlouho neudržíte.

Rozdejte si to před zrcadlem

Pokud toužíte po žhavějším milování, vezměte partnera před zrcadlo. Vy si budete užívat pohled na jeho výraz, on si vás zase prohlédne ze všech úhlů. Pro ještě lepší zážitek opřete zrcadlo o stěnu v ložnici, kde si naplno (a v pohodlí) vychutnáte i ty nejzvrhlejší sexuální polohy.

Vyzkoušejte bondage

Zatímco v minulosti se svazování používalo jako forma mučení, dnes jde o nemravnou praktiku, která působí rozkoš. Erotická bondage je jednou z nejrozšířenějších technik BDSM, která funguje na principu dominance a submisivity. Pokud se bojíte složitého vázání lany, vyzkoušejte jemnější kravatu nebo šátek. Možná vás tahle specifická hra pohltí a otevře dveře do světa nových sexuálních pozic.  

Kousejte (ale něžně)

Tohle může být opravdu vášnivé a zvrhlé zároveň. Kousání během sexu je ten nejlepší způsob, kterým partnerovi ukážete, jak moc jste vzrušení. Začněte jemným přejížděním zuby po jeho ramenou, abyste zjistili, co se mu líbí. Pokud bude pro, můžete přitvrdit (ale ne příliš, aby nemusel druhý den v práci vysvětlovat nateklé rány).

Mluvte oplzle

Když jste doma, nemusíte držet svůj jazyk na uzdě (to platí obecně)! Pokud jde o to, jak spolu během sexu mluvíte, nebojte se používat ani sprostá slova, která byste normálně nevypustili z pusy. Jasně, nejdřív musíte zjistit, co se partnerovi líbí a co je pro něj už moc. A to samé platí i pro vás. Abyste byli v posteli trochu odvázanější, udělejte si chvilku jen pro sebe a nacvičujte před zrcadlem nahlas slova a fráze, které se vám líbí.

Zkuste body worship

Pokud nejste zběhlí v BDSM, možná vás tato erotická praktika minula. Body worship (v překladu „uctívání těla“) spočívá v laskání konkrétních částí partnerova těla. Ale pozor, nejde jen o orální sex, kromě intimních partií můžete olizovat, líbat nebo sát i další partie, jako jsou nohy, zadek či pupík. Záleží na tom, co vaši polovičku vzrušuje. 

Nechte si naplácat

Studie prokázaly, že sexuální vzrušení zvyšuje náš práh bolesti. Tak na co čekáte? Až si budete příště užívat nespoutaný sex, nebojte se říct si o malý výprask. Anebo se chopte příležitosti a lehce partnera plácněte otevřenou dlaní přes zadek. Zapojit můžete také bičík či důtky, nejdřív se ale ujistěte, že má váš protějšek o tento druh dráždění opravdu zájem. 

Oddalujte orgasmus

Už jste někdy slyšeli o „edgingu“? Tahle sexuální praktika tkví v tom, že partnera stimulujete až na úplnou hranici jeho vyvrcholení, ještě před dosažením orgasmu pak od něj dáte ruce pryč. Že to musí být frustrující? Ze začátku možná trochu, když ale proces párkrát zopakujete, dosáhnete silnějších orgasmů. Do hry doporučujeme zapojit i bondage nebo hračky, které sexuální vzrušení znásobí.

Zahrajte si role

Možná jste se nenarodili s nadáním pro herectví, v posteli se ale nervozitou trápit nemusíte. Jste tu jen vy a váš partner. Hraní rolí patří mezi jednu z nejběžnějších sexuálních fantazií: pomůže vám uvolnit se a vyzkoušet si jiné chování, než na jaké jste obvykle zvyklí. Ať už se rozhodnete předstírat sekretářku, zdravotní sestru nebo učitelku, nezapomeňte na oblečení, které vašim hrátkám dodá autentičnost.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné