One Love: Právě vychází srpnové vydání Cosmopolitanu. Co v něm najdete?

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do srpnového čísla Cosmopolitanu s herečkou Hunter Schafer na obálce.
Text: Redakce 20. července 2023

Foto: Harley Weir

To nejžhavější z tady a teď

Hned zkraje časopisu vás čeká pravidelná dávka novinek, včetně rozhovoru se zpěvákem Adonxsem, fejeton Martina Váši a jako bonus prázdninová hra, díky které se můžete zabavit během dlouhého posedávání s přáteli na zahrádkách (anebo na chatě). Have fun! 

Želé v šatníku & další trendy

O tom, že váš outfit může nejen skvěle vypadat, ale ještě vyvolávat závislost vás přesvědčí výběr top transparentních kousků, které vypadají, jako byste je vytáhli spíš ze spižírny. Také vám ukážeme, jak nosit fialovou a pozveme vás na palubu letu kolem trendů z přehlídek Resort 2024.  

V kosmetice naše oko padlo na hit léta - neonové barvy, kterými můžete vykreslit jak linky, tak pusu, nehty, řasy nebo oční stíny. Kromě toho se dozvíte vše, co jste potřebovali vědět o tetování i jestli se vyplatí holit si chloupky na tváři aneb dermaplaning v praxi! 

Ti, co se nebojí ukázat své pravé já

Hlavní roli v srpnové čísle hraje nejen Hunter Schafer, modelka, herečka a aktivistka za práva LGBT+ komunity, ale i queer umělci, jimž oblečení pomáhá oslavovat vlastní jedinečnost. Seznamte se s Orvillem Peckem, Kadem Gottliebem, Hayley Kiyoko, Tokyo Stylez. Číst začněte na straně 54!

Kamarád introvert: manuál k obsluze

To, že jste dobrý přítel neznamená, že se k sobě musíte s ostatními neustále choulit jako právě narozená koťata. Dokonce se spolu ani nemusíte vidět každý týden! Tak konec výčitek, když se vám zrovna nechce zvedat telefon, nebo jestli byste raději místo společné párty zalezli do peřin a četli si knížku... Výhody & nevýhody přátelství s introvertem se dozvíte na straně 82.

Sharing is caring; zná BFF přezdívku vaší vulvy?

Vaše erotické sebevědomí naboostuje to, čeho se každá druhá Češka bojí: přiznat kamarádce své sexuální trable. Ale ještě předtím, než zahodíte zábrany, si přečtěte náš manuál: dozvíte se, co za sdílení určitě stojí, ale i co si raději nechat pro sebe (třeba to, že jste spali s jejím mladším bráchou. Ups).

Wellness inspo

Koho sledovat na sociálních sítích, když chcete ty nejlepší tipy a triky od vyhlášených wellness gurus? Hvězdný výběr pro vás sestavila ta nejpovolanější - jógínka Klára Pokorná. Rychlým okem mrkneme také do Reykjavíku, kde žijí grafičtí designéři a masterminds stojící za islandským concept storem Mikado Einar Gudmundsson a Aron Freyr Heimisson. Krom toho od nás dostanete také nálož tipů na letní alkoholické smoothies a dva záchrané recepty, když se ukáže nečekaná návštěva.  

A samozřejmě nechybí ani zajímavé osobnosti

Mezi přátele Cosma se se srpnovým číslem zařadila Kristýna Černá, zakladatelka šperkařské značky Du Coeur, interiérová designérka, opravářka a v podstatě i detektivka pátrající po vintage nábytku Ráchel Smékalová

Svou beauty poličku nám poodkryla zpěvačka Elizabeth Kopecká, a Cosmomanam měsíce se stal šéfkuchař dejvického bistra Šodó Ondřej Dufek, který když jde na rande, tak vaří zásadně jenom knedlíky! 

Neche se vám do trafiky? Objednejte si srpnové Cosmo online! Stačí kliknout SEM 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné