Podzimní hudební kampaň oblíbené značky CCC

„Caliente, Caliente“ ozývají se španělské rytmy, které předznamenávají opravdu horkou sezónu. Během tohoto podzimu budeme společně tančit s kolekcí Jenny Fairy Records, která nás zavede na módní cestu časem.
komerční článek 7. listopadu 2022

Foto: CCC - Jenny Fairy

Tanečním krokem začněte podzim s novou kolekci Jenny Fairy. Smyslné španělské rytmy Vás nenechají v klidu. Jenny Fairy Records rozhoupe naše boky a nažhaví na nejnovější kolekci.

Podzimní produkty značky Jenny Fairy Vás doslova vynesou do nebes. Díky nekonečným masivním podpatkům a výrazným platformám se v žádném případě nebudete muset držet při zemi. V kotníkových kozačkách nebo v mokasínech na mega vysokých podpatcích protancujete i celou noc. S novou kolekci Jenny Fairy se rozhodně neztratíte v davu – těšit se můžete na lesklé kotníkové boty, robustní kovbojky a pozornost určitě upoutají i zářivé barvy růžových či oranžových kozaček, které ještě více podtrhnou outfit ve stylu barbiecore.

Stylovou kolekci obuvi doplňují doplňky - batohy a kabelky, silně inspirované trendy roku 2000.

Kampaň zasazená do stylu y2k má na svědomí francouzský fotograf Nickolas Lorieux. Do španělských not se pohupují světové modelky Olivia Vinten, Jordan Daniels, Janet Chinaere Jumbo, Vakare Steputyte a také jeden ze symbolů body positive modelingu Paloma Elsesser, která se objevila i v kampaních značek jako Fendi nebo Lannvin a také ji patřila titulka magazínu Vogue.

Kampaňové video, které zachytává modelky v outfitech s výrazným akcentem roku 2000 pochází z dílky Alvara Coloma, který má na svém kontě kampaně pro značky jako Burberry nebo Luis Vuitton.


Nachystejte si v botníku dost vysokou poličku a dopřejte si v této sezóně alespoň jedny ultra-trendy boty Jenny Fairy, které Vás budou bavit až do zimy. Vychutnat si život na vysoké noze nikdy nebylo jednodušší.

Vyberte si svůj oblíbený kousek na eshopu CCC nebo v kamenných prodejnách a nezapomeňte se registrovat do Klubu CCC a získat tak přístup k mnoha dalším zajímavým výhodám.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné