#foodporn na entou: Už jste slyšeli o Cedrikovi?

Netušili jsme, že se nám při sledování instagramového účtu o vaření mohou červenat tváře studem, brada spadnout, dech se zatajit. A pak jsme natrefili na Cedrika Lorenzena.
Text: Martin Váša 30. ledna 2023

Foto: Instagram (@cedriklorenzen)

Nejde o to, co děláte, ale jak to děláte, a Cedrik Lorenzen je toho výborným příkladem. „Můj jazyk tě dovede dráždit lépe než má slova.“ „Myslím na tebe jen dvakrát denně – když jsem sám a když jsem s někým jiným…“ To je pár z těch cudnějších z popisků u videí na Instagramu, v nichž vaří pokrmy vizuálně tak neodolatelné, že se vám budou sbíhat sliny. Ale kvůli kulinářským dovednostem Cedrika 1,3 milionu lidí nesleduje. Alespoň ne tedy jenom kvůli nim. To skutečně neodolatelné, je totiž jeho dovednost naprosto vás vyvést z míry.

Rozhovor s ním zkrátka nemohl být portrétní. Nic nezkazí fantazii tak spolehlivě, jako když víte příliš. Jistá tajuplnost je vždycky přitažlivá. Takže nebojte, Cosmpolitan vám neprozradí, kým je Cedrik ve skutečnosti. Ale možná se bojte něčeho jiného. Třeba toho, že stejně jako my hned u první odpovědi na náš lehce okořeněný Proustův dotazník spadnete pod stůl.

Jaký požitek si nikdy neodpustíš?  

I když opravdu miluju čokoládu, nikdy bych si neodpustil orální sex. Dělám ho vášnivě. #fakt

Kdybys na sobě mohl jednu věc změnit, co by to bylo?  

Zeptej se mě znovu za pět let.

Které vlastnosti ti u žen přijdou atraktivní?  

Když je inteligentní, pečující, vlídná, oddaná, nezávislá a podporující.  

A u muže?  

Když má otevřenou mysl, dobrý smysl pro humor, je vlídný a ochotný odpouštět.

Jaká je tvá představa dokonalé rozkoše?  

Z jakého úhlu pohledu? Pokud se bavíme o sexuální rozkoši, pak podle mě není nic přitažlivějšího než udělat svou ženu více než jednou, než vůbec pomyslíš na sebe. Vidět ji uspokojenou je podle mě úspěch, protože to není vždy snadné. Musíš jí skutečně rozumět, být trpělivý, nepodcenit předehru, znát její tempo a také dobře komunikovat. Když tohle všechno zvládneš, dostane se ti dokonalé rozkoše. A pokud se bavíme o životě obecně, tak je to kombinace zdravého jídla, cvičení, sexu a dobrých diskusí.

Který drink máš nejraději?  

Mám rád sour koktejly, třeba amaretto sour.  

A který hudební interpret tě nikdy neomrzí?  

Doja Cat.

Nejlepší rada, jakou jsi kdy dostal.  

Nevzdávej se. Zkoušej to dál.  

Aspoň jedna otázka musí být o jídle. Ananas na pizze – ano, nebo ne?  

Nerad bych byl cancelled. Takže no comment.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné