New era: Právě vychází březnové vydání Cosmopolitanu. Co v něm najdete?

Pohodlně se usaďte, nastavte si na telefonu letový režim a začtěte se do březnového čísla Cosmopolitanu s novinářkou Lindou Bartošovou na obálce.
Text: redakce 23. února 2023

FOTO: HANA KNÍŽOVÁ; ASISTENT FOTOGRAFKY: MICHAL HANČOVSKÝ; MAKE-UP A VLASY: IVANA TOKÁRSKA (SENSAI A SACHAJUAN); STYLING: LENKA KERMES; ASISTENTKA STYLISTKY: BARBORA HAVLÍKOVÁ; PRODUKCE: IVONA PETRUŽÁLKOVÁ; STUDIO: CASH ONLY STUDIO

On the radar & Co.

Co se kde šustlo i nejnovější novinky všech novinek se dozvíte v pravidelné rubrice On the radar. Krom čteční si můžete také zkusit test, jaký tip miliardáře byste byli (protože co kdyby náhodou...) A nechybí ani rubrika Weird & Tricky, tentokrát hloubající nad cenou komiksových stránek, nebo nad tím, jak moc jsme ztratili v našem jídelníčku diverzitu (hodně). 

Severní vítr je minimalistický, počítej lásko má s tím...

Po všech těch flitrech, které v kabelce možná najdete ještě dnes, třásních a extravaganci se troška zklidnění v šatníku hodí. A vnese ji tam severní vítr. Nordic style je elgantní, stylový a decentní. Je otevřený kombinacím a nejrůznějším možnostem, tak si vyhrajte. A pamatujte. Méně je opravdu někdy více. 

Odpověď pro jaro, až se zeptá, co jste sakra dělali v zimě

Nalistujte stranu 46, kde najdete velký beauty manuál, co všechno stihnout, než přijde sezóna slunečních paprsků, krátkých sukní a opalovacích krémů. Představíme vám ale také líčení podle přírodních prvků a TOP jarní účesy inspirované kráskami z Hollywoodu. Zvláštní pozornost jsme pak věnovali jediné známosti na 4 noci, kterou vám doporučujeme si zopakovat: metodu #skincycling. O co jde? Šup na stranu 56. 

Kdo říká, že to nemůžete mít všechno? 

Na straně 65 vás pak čeká rozhovor s Lindou Bartošovou, přední českou novinářkou, která boří předsudky o tom, co žena smí, každým svým dalším projektem: od knihy Novinářky přes podcast Krása až po zpravodajský pořad Spotlight. Jak se z hezké dívky v hezkém kostýmku, co hezky četla zprávy, stal hlas své generace?

Může být AI naše BFF?

Téma, které rezonuje dneškem. Máme se umělé inteligence bát, nebo se začít těšit? Pravdou totiž je, že AI vyvolává spoustu otázek, na které zatím máme jen málo odpovědí. To ale nevadí... Už jenom samotné otázky nás posouvají důležitým směrem. Jakým, na to se podívala naše redaktorka Laura Crowe. 

Inspirativní osobnosti

Nejen o pivu, ale také o business tricích jsme si popovídali s Ditou Vašíčkovou, která už tři roky pracuje pro pivovarnickou skupinu Heineken, vizuální básnířka Michaela Fenklová nám představila svou tvorbu a o své islandské tipy na to nejlepší pečivo se podělil pekař Davíd Arnórsson, který v Praze vlastní pekárnu Artic Bakehouse (zajděte si sem na love balls nebo skořicové šneky, neprohloupíte). 

Svou beauty poličku nám poodkryla vrcholová atletka Nikola Bendová a Cosmomanam měsíce se tentokrát stal talentovaný malíř Martin Lukáč

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné