The Idol končí. Jak je na tom ale Euphorie?

HBO potvrdilo, že se druhá série The Idol nekoná. Kdy se ale dočkáme další série Euphorie?
Text: Jan Houška 29. srpna 2023

Společnost HBO v pondělí oznámila, že se seriál "The Idol" od režiséra Sama Levinsona a Weeknda nedočká druhé série. První série navíc byla zkrácena na pět epizod,  z původně plánovaných šesti epizod. Rozhodnutí o zrušení seriálu padlo nedávno poté, co i herci neměli jasno, zda má seriál potenciál pokračovat, jelikož od diváků sklidil spíše negativní ohlas.

"Idol byl jedním z nejprovokativnějších původních pořadů HBO a jsme potěšeni silnou diváckou odezvou. Po dlouhém přemýšlení a zvažování se společnost HBO, stejně jako tvůrci a producenti, rozhodla nepokračovat ve druhé sérii. Jsme vděční tvůrcům, hercům a štábu za jejich neuvěřitelnou práci," uvedlo HBO ve svém oficiálním prohlášení.


Jak už bylo napsáno, za seriálem stojí režisér Sam Levinson, který je také tvůrčím mozkem za hitem Euphoria. Ten se zatím představil ve dvou sériích, přičemž poslední díl byl odvysílán už před více než rokem. Dočkáme se tedy třetí série? 

Ano, dočkáme. Seriál, který získal cenu Emmy, už potvrdil, že se dočkáme další série, ale zatím není jasné kdy. (Mluví se o roce 2025). O ději třetí série toho zatím není mnoho známo, ačkoli Levinson nedávno popsal další kapitolu "Euphorie" jako "film noir".

Co je jisté, tak je to, že se v další série opět představí Zendaya, Hunter Schafer, Maude Apatow, Dominic Fike, Sydney Sweeney i Jacob Elordi. Naopak rozloučit se budou muset fanoušci s postavou Kat, jelikož její představitelka Barbie Ferreira se rozhodla ze seriálu odejít. V nové sérii se bohužel neobjeví ani postava Fezca, a to kvůli smrti herce Anguse Clouda. 

Důležité je upozornit, že natáčení třetí série ještě ani nezačalo a pravděpodobně ani v nejbližší době nezačne kvůli probíhajícím stávkám v Hollywoodu. Kdy se tak nové série dočkáme, zatím opravdu není jasné.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné